Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 VN 4920 satılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu japon araçları bir türlü gözüm tutamadı ama güzeliş Mehmet. demin a3 baktık uygun fiyatlı ama otomatik 5 kapılı eski 150bine kadar bişey bulamadık. aslında tüpsüz o tarz bişey de olur. sonuçta 2 sene hanım da kullanacak bende.

evet Mehmet ama japon tarzı bana uzak olsun be abiii, ısınamadım ben bunlara. yok mu uygun fiyatlı ibiza?

baktım abicim bakmaz mıyım, ama sanki leon daha güzel gibi onlardan. Focus bakıyorum bir taraftan bir türlü karar veremedim hala. hala en güçlü seçenek clio HB ile leon 2001den yana.

Mehmet manuel vites olsa isteğimiz seçenekler çığ gibi büyüyor ama otomatik ister hatuncum ve 5 kapılı HB der sedan bile istemiyor kitlendim bööögg geldi araba bakmaktan :D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt