Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 VN 4920 satılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar düşündüm karar verdim hayırlısıyla yarın işlemler tamm :) parçalamayın arabayııı:)

hadi bana 15.000TL civarı HB otomatik vites bir araç bulun.

ben sahibinden 1,4 privilage Clio HB sunroof 2004 gri bir tane buldum. bir tane de 2001 model leon buldum lpg olmayan. bakalım başka seçenek ne çıkacak, bu aracı eşim kullanacak HB ve otomatik olması 15bin civarı olması uygundur.

niye Emre, clio benim önceki aracımdı. ilandaki bendekinden 3 yaş daha yeni ve sunroof var. Bir de o 1,4 rxt 98hp motoru ben çok beğeniyordum. Aslında bir önceki kasa ibiza otomatik daha çok hoşumuza gider ama uygun bişey bulamadık.

niye Emre, clio benim önceki aracımdı. ilandaki bendekinden 3 yaş daha yeni ve sunroof var. Bir de o 1,4 rxt 98hp motoru ben çok beğeniyordum. Aslında bir önceki kasa ibiza otomatik daha çok hoşumuza gider ama uygun bişey bulamadık.

herşey motor değil abi.eski kasa leonun ne konforuna nede kalitesine yaklaşabilir. clionun olmayan güvenliğini hiç katmıyorum bile.

Emre o clio HB ile ben arkadan bir primeraya çarptım Adanada ve benim arabada ön tampon farlar ve az biraz kaputta hasar vardı primerada arka tamponu arka lastiğe yapıştırmıştım. içerde benim güneş gözlükleri gözümden fırladı ön cama başka da hiç bir şey olmadı. Bu kadar küçümsemek doğru değil sanki. Ama genişlik falan tabi ki leon diyorum.

Emre o clio HB ile ben arkadan bir primeraya çarptım Adanada ve benim arabada ön tampon farlar ve az biraz kaputta hasar vardı primerada arka tamponu arka lastiğe yapıştırmıştım. içerde benim güneş gözlükleri gözümden fırladı ön cama başka da hiç bir şey olmadı. Bu kadar küçümsemek doğru değil sanki. Ama genişlik falan tabi ki leon diyorum.

abi primera yerine bir connecte vursaydın :D

benim çılgınlık günlerimde clionun birini ışıklarda connectin altına aldımda. hasarı buraya yazmayım moralin bozulmasın :)

---------- Post added at 23:41 ---------- Previous post was at 23:34 ----------

clio yerine buna bak derim abi.
http://www.sahibinden.com/77_000km_de_2003_model_otomatik-76WQQaXQQ20073664WQQpXQQdisplayitem

---------- Post added at 23:43 ---------- Previous post was at 23:41 ----------

yada bu
http://www.sahibinden.com/2004_mode...tik_vites-95WQQaXQQ21630339WQQpXQQdisplayitem

mitsunun düşük hacim dizel getirdiğini bilmiyordum olabilir bencede.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt