Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3 farklı Leon, tercihim için yardım lütfen.

hele bir satılsın abicim, gerisi detay diyelim. Rastgele inşallah.

FR için trafik poliçelerinde araca dair hiç hasar kaydı yok, plakadan hiç kasko kaydı da yok. önde garip bir panjur, arkada boyanmış yada kaplanmış logo var ama LEON yazısı da yok. Arkadan bir darbe almış gibime geliyor.

eğer hasarı kasko kullanmadan ve servis dışında yaptırdıysa çıkmaz hiç bir yerde.sanki hiç hasarı yokmuş gibi göstermek isteyenler kayıt dışı yaptırabiliyor.leon yazısı niye olmasın ki? yada panjur neden tuhaf olsun? orjinal parçaları olmayabilir iyi baktırmak lazım.fiyat ve model km kıyaslaması yapınca bir anormallik var mı? bayağı uygun fiyatlı mı?en güzeli serviste expertizde anlaşılır o parçalarda bir anormallik olup olmadığı.

Serhat senin araba ilk aldığında hiç sevmiyordum ama şimdi çok beğendiğim bir araç oldu. o kasadaki anılarım yüzünden hiç sıcak bakamıyorum be abicim, ben senin kadar üzerine düşemem o kadar güzelleştiremem arabayı sonra gene satarım iş güç olur iyice :D:D

Beni yanlış anlama Faruk abi hani biniyorum fanatiğiyim diye değil gerçekten ancak fiyatı uygun ve kmsi düşük birçok araç var bu konuda 1.8t topsport ve üzerine biraz ekstra ile harika bir araç olabilirler ama tabi tercih senin abi hayırlısı olsun FR diyosan oda olur.... tabi temizse abi yeni alıcam masraf yapmıycam diyew düşünme emin ol onada masraf yapıcaksın :D

yeni leon, mk1 den görünüş olarak daha güzel. ama mk 1 leon, yeni leondan bariz daha kaliteli.

ABi O beyaz olanı yeni görüyorum 1.4 ü ama diğer iki FR Ben bildim bileli satılık Hakiki FR bildiğim kadarıyla beşiktaşta birindeydi daha önce ve Yanılmıosam pert kaydı mevcut diğeride kazalı sanırım açıp sordunmu abi sen o iki araç bana çok tanıdık geldi ama kesin konuşmayayım 6 aydır askerim malum uzak kalmış olabilirim camiadan.. ama her halükarda ben 1.4 diyorum çünkü adam hoş yapmış jant tampon gerçi hardal sarı deri döşeme olmamış ama değişik bir spor hava vermiş eğer arabalar hakkında bişiler öğrenip paylaşırsan sevinirim :eek:key:

öğrendiğim her şeyi yazdım zaten Selçuk. Başka detaylı bilgim de yok.

Serhat şu bahsettiğin 1,8T hangisi? Görmekte fayda var abicim. Mehmet'in dediği gibi malzeme plastik kalitesi gerçekten eski kasaların çok daha iyi ve tok. Fiyatı makulse neden olmasın?

Geri
Üst Alt