Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3 farklı Leon, tercihim için yardım lütfen.

donanıma bakınca evet Yusufum, iyice ısındım bende. Erkan sağolasın abicim. Serhan doğru yanları var söylediklerinin, bu aracı alıp yeni bir leon ile değiştirmeye kalksam 27.000TL'ye benden alırlar gibime geliyor, yapacağım zarar 5.000TL olur en fazla. 3 sene bindiğimizi düşünürsek oda çok sıkıntı olmaz gibi. Renteldeki aracı da 1000TL ucuza bırakırlar mı bilemem, DOD pek fiyatta esnek olmuyordu. Ama aklımda hala bu araba, ben ilk TSI testini de Rentelde iken bu arabada çıkmıştım ve çok beğenmiştim o zamanlar.

FR'ın sigortadan geçmişine de ulaşmak gerek, onda bir sonuç alamadım daha. Eğer alacak olursam detaylı faturalı iyice bir inceleteceğim servise, bakalım ne diyecekler.

Aracın ilk sahibi İbrahim Şahin, çok aktif olmasa da üyelerimizdendir. İyi tanırım kendisini ama şimdiki sahibi kimdir nedir bilemem.

Bu araç TFSI değil, FSI motor ve FR değil. o yüzden pek sıcak bakamam.

o vites topuzu ne öyle yahu puhaha hani beğendiğim FR'ın panjurunu gördüğümde de gıcık olmuştum ama bu topuz kadar bağırmıyordu :D:D

Aracın ilk sahibi İbrahim Şahin, çok aktif olmasa da üyelerimizdendir. İyi tanırım kendisini ama şimdiki sahibi kimdir nedir bilemem.

Bu araç TFSI değil, FSI motor ve FR değil. o yüzden pek sıcak bakamam.
bu araç TFSI degılmı abi ? FSI 2.0 motorumu var yaa :confused:

Mehmet tamamen duygusal aga, biraz sıkıştım nefes almam gerek. Amaç leon almak değil para arttırmak. Bütçeye göre bulduğum en iyileri bunlar gibime geldi. Varsa daha makul seçenek oda kabulumdur.

Bu FR'ı plakadan sorgulayabilecek birileri var mıdır acep?
clio al babacan 1.5 dieeesel

Cezmi abi benim derdim yakıt değil ki dizel clioya geçeyim :D:D

faruk yarından sonra seni aramam şart bilgine

Geri
Üst Alt