Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

29 ocak - 30 ocak 2011 safranbolu gezisi konaklamalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu arada ortalama kaç araba olucaz bir fikri olan varmı?

Görünürde 4 arabayız..bu arada akşam geç saatte gideceğimiz için akşam otelde yemek olayını iptal ettik..çünkü ekstra maliyet oluyor ve oraya gidişimiz 22:00 23:00 ü buluyor.r.Herkes yola çıkmadan yemeğini yiyip çıkarsa yolda çok oyalanmadan direkt geçer hamam olayına gireriz hamam 12 ye kadar bizim için bekletilecek..normalde kapanıyormuş çünkü
bilginize

KESİNLİKLE YETİŞEMEYİZ toparlanıp cıkmamız 20:00 i bulur tahmınımcede anca 24:00 cıvarında orada oluruz o gunde açık tutsunlar canım sonucta cumartesi gecesi scw geliyo:eek: dört veya bes arabayız ama sonucta bellı bır rolantide gidilecek aceleye gelmez? o yüzden hamam beklemesse yalan olurr:rolleyes:

380 km 2.5 saate gideriz abi ya

hasan abiler cocuklu baska kımse varmı bılmıyorum ama kesınlıkle yavas gitmek ıstıceklerdır e bızde onlara ayak uyduracagımız için söledim birde çocuk falan olduğu için ihtiyaç için bir iki kere durulabilir tabi ben bütün bu ihtimalleri katarak 24:00 dedım bu en kötü ihtimal tabi.kazasız belasız gidelimde mühim değil saatler hamamlar:)

hasan abiler cocuklu baska kımse varmı bılmıyorum ama kesınlıkle yavas gitmek ıstıceklerdır e bızde onlara ayak uyduracagımız için söledim birde çocuk falan olduğu için ihtiyaç için bir iki kere durulabilir tabi ben bütün bu ihtimalleri katarak 24:00 dedım bu en kötü ihtimal tabi.kazasız belasız gidelimde mühim değil saatler hamamlar:)

öyle tabi abi sağlam gidelim geç gidelimde

zaten 10 a kadar duruma bakıcaz eğer gidişimiz 12 yi bulabilecek ise adama haber vericez hamamı bekletmiyicek sabah kahvaltı sonrası hamam sonra çevre gezisine dönecek program..dediğiniz gibi gece 12 yi bulabilir gidişimiz..

zaten 10 a kadar duruma bakıcaz eğer gidişimiz 12 yi bulabilecek ise adama haber vericez hamamı bekletmiyicek sabah kahvaltı sonrası hamam sonra çevre gezisine dönecek program..dediğiniz gibi gece 12 yi bulabilir gidişimiz..

sabah kahvaltı sonra hamam sonra çevre gezisi en sonundada zature bronşit ;) artık ne varsa hadı bakalım hayırlıssı:confused:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt