Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

29 ocak - 30 ocak 2011 safranbolu gezisi konaklamalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hakanım bu fotolar gerçekten güzel ; hele o kaymakamlar konağında mankenlere olan yaklaşımın koparmıştı bizi. andığımızda emin ol kulakların çınlıyor....... :D
cenk ve sen gelmeyi düşünmüyormusun?

hahaha abı bız daha sonra ayrı zıyaret edıcez ınsallah sızı,ozledım valla :D

yegenimde olmus abi artik gelmezmiyim ben bu gezi ile degilde mehmet su ilk gunlerini bi atlatsin ne zaman okeyseniz ben artik hep okeyim abi okul bitti bahanem yok 2 nizi gormeye gunu birlik bile olsa gelcem ozledim walla hem biraz da kanim kayniyo zaten su tsi aldigimdan beri uzun yola cikamadim :) ayagimi dosemeye yapistirp gelicem :p olmessek kalmassak yollarda tabi :)

aman diyim cenk kardeşim size bişey olmasın ; gönlümüz bir olsun. herzaman bekleriz. memetin bağ evine çıkarız yine ama tırsmak serbest:D:D:D

gelecek olan arkadaşlar bayanlar için de hamam org.varrr ona göre eşlerinize söyleyin.

arkadaslar erkekler olarak hamamda suprız bır dansoz(LER)umuz olacak !!!! alkol sponsorumuz ogün!!!

yarın nerde nasıl kaçta buluşuyoruz...herhangi birşey konuşuldumu bununla ilgili...kaçırmış olabilirim:confused:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt