225/40/18 Lastik alıcam önerileriniz ? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

225/40/18 Lastik alıcam önerileriniz ?

Konu, 'Jant - Lastik' kısmında Mircan tarafından paylaşıldı.

1. Mircan

Mircan
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Seçim yaklaştı malum çalışmalarda başladı, sağolsunlar yine her taraf çukur, geçen düştüm birine jant yamuldu lastikte nerdeyse tellerine kadar yırtıldı, jantı tamir ettirdim şimdide lastigi değiştirmem gerekiyo, öndeki 2 sini değiştireyim diyorum. 225/40/18 temiz 2. el bulabilirsem alıcam yoksa sıfır düşünücem. şu an kullandıklarım pirelli pzero nero 0 fiyatları 320 lira dolaylarında, farklı bi marka lastik alsam problem yaşarmıyım acaba öndekilerin ve arkadakilerin farklı marka olmasından dolayı ? cebimi fazla yakmayacak, kaliteli önerebileceginiz başka markalar varmıdır ?

2. PATRON

PATRON
    ADMİNİSTRATOR

Beğenileri:
    2.582
    Ödül Puanları:
    113
    Sercan kesinlikle ve kesinlikle PZero Rosso al ben kullanıyorum son derecede memnunum...

3. Mircan

Mircan
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Aslında ben Nero danda memnunum, fiyat olarak Rosso daha uygun herhalde ? Bide bu lastikleeri tek olarak bulamazsın dedi gorustugum bi lastikçi çift olarak alman gerekir dedi, acaba bana 2 tane satmak için mi dedi ? tek satan bi yer bulunur mu ?

4. aybarsdnr

aybarsdnr
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    48
    öyle saçma şey olur mu? o zaman neden tane fiyatı veriyorlar :)

5. Mircan

Mircan
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    aynen banada saçma geldi :) fazla araştıramadım zaten bostancı sanayide bi yere sordum sadece.

6. aybarsdnr

aybarsdnr
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    48
    bulabilirsen aynı lastiklerden alman daha iyi olur sercancım..hiç ön-arka değişimi yapmadıysan,önlerin arkalara göre daha fazla erimiştir zaten.yenilersen 2 sinide güzel olur ama 1 tane alırsan arkadaki lastiklerden birini öne takarsan daha dengeli olur bence

7. YCO

YCO
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    48
    yavru kullandığın desen yeni üretimlerde değişmişse bulman zor olur.. :)
    hangi lastik konusunda ise kafandakileri söylersen daha iyi olur..

8. LeonRider

LeonRider
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    113
    Çift alıp önlere takman mantıklı pzerodan devam edebilirsin olmadı dunlopsportmaxxTT olabilir ben kullanıyorum memnunum...

9. patrıot

patrıot
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    83
    saçma degıl cıft olarak alması dogru olan bırı yenı dıgerı eskı olunca ses tıtreme cekme balans gıbı sorunlar meydana gelıyor:)

10. PATRON

PATRON
    ADMİNİSTRATOR

Beğenileri:
    2.582
    Ödül Puanları:
    113
    rossoda 350 tl :)

Sayfayı Paylaş