Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

225/40/18 Lastik alıcam önerileriniz ?

michelin kullandığım her araçtan memnun kalmıştım. ama fiyat performans ikilisi dar yanaklı lastiklerde beni lassa impetus sporta yöneltmişti. sağlam, uzun ömürlü ama gürültüsü de yanında bonusu oluyor. yine dar yanak lastik alacak olsam lassa impetus sporttan şaşmazdım. 65bimkm gittim lassa ile hiç lastiğim patlamadı. contisportec3 ile 45binde 3 defa lastiğim patladı ve yol tutuş diye bişey de kalmamıştı çöpe atarken küfrederek vedalaşmıştım.

kalıtelı bır marka tercıh edılmeyıp kumho nankang vs bakılacaksa sureklı yazıyorum gozunuz kapalı lassa ımpetus sporty ve revo alabılırsınız:)

benım bu ıkıncı mıcheıllı arac kullanmam bende bır kere bıle balon olmadı .
ben arasıra arazıyede gırıyorum mıchelınlar balon yapmıstı kotu demıyorum ama brıdgestone gecınce balon olayını unuttum arazıye gırsemde olmadı sadece trakyada bır sefer aracın tekerleklerıne vıda koydular onun harıcınde tek bır patlama dahı olmadı.Ps3 lastık olmadan once bakmıştım fıyatta anlaşamadık s001 daha uygun fıyata dahı ıyı sartlarda aldım.Belkı uygun fıyat alsaydım ps3 almıştım.

valla bende alacağım bu ay içinde , Lassa impetus sport düşünüyorum..

serbay Potenza s001 ıcın kotu dıyen bır tek senı gordum desem yalan olmaz adrenalin ile karıstırıyor olabılırmısın

mehmet adrenalinin nesi var ben kullanıyorum ve gayet memnunum ama tecrübeler önemlidir genede bilmek isterim birdahaki aracıma yada buna farketmez lastik değiştirirsem onu alayım adrenalin hem ıslak hemde kuruda ısındıktan sonra çok güzel yol tutuyor bunu biliyorum gerçi nekadar zorlayabilirim leonla oda ayrı bir konu sert bir lastik ve yanakları sertleştirilmiş olduğu için ayrıca öyle çabukta balon yapan bir lastik değil

kar lastiğini tasarlayanda sanayide vida batacağını düşünmemiştir emin ol :)

Geri
Üst Alt