225/40/18 Lastik alıcam önerileriniz ? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

225/40/18 Lastik alıcam önerileriniz ?

Mircan

Kayıtlı Üye
Seçim yaklaştı malum çalışmalarda başladı, sağolsunlar yine her taraf çukur, geçen düştüm birine jant yamuldu lastikte nerdeyse tellerine kadar yırtıldı, jantı tamir ettirdim şimdide lastigi değiştirmem gerekiyo, öndeki 2 sini değiştireyim diyorum. 225/40/18 temiz 2. el bulabilirsem alıcam yoksa sıfır düşünücem. şu an kullandıklarım pirelli pzero nero 0 fiyatları 320 lira dolaylarında, farklı bi marka lastik alsam problem yaşarmıyım acaba öndekilerin ve arkadakilerin farklı marka olmasından dolayı ? cebimi fazla yakmayacak, kaliteli önerebileceginiz başka markalar varmıdır ?

PATRON

Administrator
Sercan kesinlikle ve kesinlikle PZero Rosso al ben kullanıyorum son derecede memnunum...

Mircan

Kayıtlı Üye
Sercan kesinlikle ve kesinlikle PZero Rosso al ben kullanıyorum son derecede memnunum...
Aslında ben Nero danda memnunum, fiyat olarak Rosso daha uygun herhalde ? Bide bu lastikleeri tek olarak bulamazsın dedi gorustugum bi lastikçi çift olarak alman gerekir dedi, acaba bana 2 tane satmak için mi dedi ? tek satan bi yer bulunur mu ?

aybarsdnr

Kayıtlı Üye
Aslında ben Nero danda memnunum, fiyat olarak Rosso daha uygun herhalde ? Bide bu lastikleeri tek olarak bulamazsın dedi gorustugum bi lastikçi çift olarak alman gerekir dedi, acaba bana 2 tane satmak için mi dedi ? tek satan bi yer bulunur mu ?
öyle saçma şey olur mu? o zaman neden tane fiyatı veriyorlar :)

aybarsdnr

Kayıtlı Üye
aynen banada saçma geldi :) fazla araştıramadım zaten bostancı sanayide bi yere sordum sadece.
bulabilirsen aynı lastiklerden alman daha iyi olur sercancım..hiç ön-arka değişimi yapmadıysan,önlerin arkalara göre daha fazla erimiştir zaten.yenilersen 2 sinide güzel olur ama 1 tane alırsan arkadaki lastiklerden birini öne takarsan daha dengeli olur bence

YCO

Kayıtlı Üye
yavru kullandığın desen yeni üretimlerde değişmişse bulman zor olur.. :)
hangi lastik konusunda ise kafandakileri söylersen daha iyi olur..

LeonRider

Kayıtlı Üye
Çift alıp önlere takman mantıklı pzerodan devam edebilirsin olmadı dunlopsportmaxxTT olabilir ben kullanıyorum memnunum...