Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

21.03.10 Club Lale Otel Sapanca Mangal Organizasyonu / Detaylı Bilgi ve Aktiviteler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Melih'im sizinkilere aynen söyle güzellik yaparlar.. :)
velakin yapmazlarsa benle gelirsin kardeşim noolcak..

Melih'im sizinkilere aynen söyle güzellik yaparlar.. :)
velakin yapmazlarsa benle gelirsin kardeşim noolcak..
Söyledim kanka babam otur ders çalış diyo :D Bakıyım olmadı bi arabada boş yer bulunur dediğin gibi senle filan gelirim. Furkan'ın 1.2 ibizaR çekmez filan ona binmiyim :D

Melihim, tek kişi arabayla gelmek yerine birileriyle ortaklaşa gelebilirsin sonuçta 4 kişi rahat rahat gidilir. Ben Yiğitle gelicem sağolsun :)

işte bakıyım içimden bi his öyle olcak diyo ama =)

---------- Post added at 09:35 ---------- Previous post was at 09:33 ----------

[/COLOR]::::: BULUŞMA NOKTALARIMIZ :::::

İstanbul Avrupa Yakası

Buluşma Yeri : Topkapı Honda Cem Otoparkı
Kalkış Saati : 08.30
Sorumlu Kişi : Bilal ( leon sport )
Telefon : 0(541) 585 73 06

Saat 08.30'da hareket ettikten sonra Anadolu yakasında buluşulacaktır.

İstanbul Anadolu Yakası

Buluşma Yeri : Sahrayıcedid Seat Erya Oto
Kalkış Saati : 09.30
Sorumlu Kişi : Cezmi ( kfy )
Telefon : 0(532) 221 88 57

Avrupa yakası ile buluşulduktan sonra saat 09.30'da hareket edilip Koceli bölgesiyle birleşilecektir.

Kocaeli & Sakarya Bölgesi

Buluşma Yeri : Seka Park Sahil Kenarı
Kalkış Saati : 11.00
Sorumlu Kişi : Serbay ( PATRON )
Telefon : 0(544) 908 88 33

Ankara Bölgesi

Buluşma Yeri : Telefonla bilgi alınız.
Kalkış Saati : Telefonla bilgi alınız.
Sorumlu Kişi : Levent ( 06 Levent 534 )
Telefon : 0(532) 423 70 43

NOT : Arkadaşlar listeyi herkez incelesin ismi olmayanlar lütfen yazdırsınlar. Gereksiz muhabbetten lütfen kaçınalım konuyu temizleyerek yeniden açtım ona göre

NOT : Buluşma yerleri ve saatleri belirlenmiştir.

--------------------------------------------------------------------------------

serbay biz eşimle beraber 2 kişi gelecektik ama sayıda artış oldu :) annem,kardeşim,kuzenim ayrıca 2 arkadaşım daha gelecek. yani toplam 7 kişi olduk. listeye eklersen sevinirim.

serbay biz eşimle beraber 2 kişi gelecektik ama sayıda artış oldu :) annem,kardeşim,kuzenim ayrıca 2 arkadaşım daha gelecek. yani toplam 7 kişi olduk. listeye eklersen sevinirim.

hohoho:)

---------- Post added at 13:39 ---------- Previous post was at 12:21 ----------

cuma gunu kesınlesıcek ogun artı 1 olup olmadıgı cumaya kadar hbr verıceklere bana artı 1 yazarmısnız.

tamam arkadaşlar dediğiniz gibi düzenledim hepinizin sayılarını... :) hadi bakalım iyi gidiyoruz 80 kişi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt