Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

21.03.10 Club Lale Otel Sapanca Mangal Organizasyonu / Detaylı Bilgi ve Aktiviteler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
beni haber vericekler listesine eklermisin serbay. birde listeye baktımda leon sportu iki defa yazmışsın :D

tamamdır ve ayrıca düzelttim teşekkürler.. gerçi cuma akşamı son kontrolleri yapıcaktım ama.. :)

Sınav tarihlerim belli oldu, 29'unda başlıyo vizelerim. Yani gelmem için engel değil.

Fakat 35TL fix menü ve nerden baksak 50TL de benzin parası beni şu sıra baya zorlar. Ögrenci indirimi talep ediyorum :)

evet son gün ne zaman haber vermek için, izmire gitme ihtimalim var, eğer gitmezsem geleceğim ben de. henüz geliyormuşum gibi listeye eklemeyin lütfen

serbay baha gelemeyeceğini bildirdi özür dileyerek

Sınav tarihlerim belli oldu, 29'unda başlıyo vizelerim. Yani gelmem için engel değil.

Fakat 35TL fix menü ve nerden baksak 50TL de benzin parası beni şu sıra baya zorlar. Ögrenci indirimi talep ediyorum :)

Geliyormusun ona göre yazacağım?

haber vermek ıcın son gun ne zaman arkadaslar??

Cuma günü. Sendende haber bekliyorum :)

evet son gün ne zaman haber vermek için, izmire gitme ihtimalim var, eğer gitmezsem geleceğim ben de. henüz geliyormuşum gibi listeye eklemeyin lütfen

Tamam Ozancım.

---------- Post added at 20:28 ---------- Previous post was at 20:25 ----------

serbay baha gelemeyeceğini bildirdi özür dileyerek

Tamamdır Yılmaz abi.

Melihim, tek kişi arabayla gelmek yerine birileriyle ortaklaşa gelebilirsin sonuçta 4 kişi rahat rahat gidilir. Ben Yiğitle gelicem sağolsun :)

murat mry80 i eklermısın serbay abi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt