Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2012'den ne bekliyoruz, ne umuyoruz?

Konu, 'Sohbet' kısmında mgencay tarafından paylaşıldı.

1. mgencay

mgencay SCW Üyesi

1.370
    463
    83
    Haydi bekletilerinizi, hayallerinizi, planlarınızı döktürün bakalım.

Ben memleketimin iyi yönetilmesini, insanların birbirine saygılı olmasını ve kurallara uymasını, işsizliğin azalmasını, vergilerin düşmesini, ülkemin kalkınmasını, terörün bitmesini, piyasaların düzelmesini, kazaların ve afetlerin yaşanmamasını ayrıca sağlık, sıhhat, başarı ve kararında para kazanmayı bekliyorum...

kamilaltun ve Murat34 bunu beğendi.
  2. Murat34

Murat34 SCW Üyesi

757
    167
    43
    Yaşınıza göre çok daha doğru şeyler istiyorsunuz :) İnşallah Memleketimiz için en iyisi olur...

Bana gelirsek ; Araba istiyorum abi ! 1 senedir aralıksız istiyorum Sağolsun baban takmıyor !
    :(:mad::mad::mad::kizgin::kizgin::kizgin:

3. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Huzur Ben Bu Yıldan Sadece Huzur İstiyorum Niyemi??? İnsan için en önemli şey huzurdur çünkü huzur yoksa ne paranın ne malın ne mülkün ne bir dünya harikasının hiçbir önemi yoktur.... çok şey mi istiyorum??? Belkide dünyanın hiçbir para biriminin alamayacağı bişey istiyorum evet benim büyük ikramiyem bu Huzur.....:eek:key:

4. Umut Girit

Umut Girit SCW Üyesi

1.980
    320
    83
    Para Para birde kesinlikle para başka türlü hiçbişy gelmiyor

5. schumi

schumi SCW Üyesi

8.180
    1.216
    113
    En önemlisi sağlık diyorum ve sadece Allah'ımdan sağlık istiyorum...Sağlık olmayınca huzur da olmaz mutlulukta...

6. alicanbasarir

alicanbasarir SCW Üyesi

1.689
    84
    48
    önce sağlığımın yerine gelmesini , 2 yıllık okulumun bitip bir an önce 4 yıllığa geçmeyi ve huzuru istiyorum :)

7. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Geçen seneleri aratmayan bir yıl olsun şimdlik yeter!

xx

8. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    ben sadece mutluluk istiyorum her ne olursa olsun ne para ne araba ne kat her ne konumda olursa olsun mutlu olamadıktan sonra boşşş...azıcık aşım kaygısız mutlu başım...cadillac escaledeye mutsuz huzursuz bineceğime;mutlu şekilde yaya olurum daha iyi...mutlu olmak mutluluğu aramaktır...
    yeni yılda herkese mutluluklar dilerimmm...

9. CUPRA BOCANEGRA

CUPRA BOCANEGRA SCW Üyesi

539
    189
    43
    Ben bu sene ibiza fr almayı düşünüyorum biraz kullandıktan sonrada bu yılın sonuna doğru ibiza cupra bocanegra ya
    geçmeyi düşünüyorum tabi planlarım tutarsa :D

10. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    Mutlu ,Huzurlu ve helalinden bol kazançlı bir yıl istiyorum

Sayfayı Paylaş