Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012'den ne bekliyoruz, ne umuyoruz?

mgencay

Kayıtlı Üye
Haydi bekletilerinizi, hayallerinizi, planlarınızı döktürün bakalım.

Ben memleketimin iyi yönetilmesini, insanların birbirine saygılı olmasını ve kurallara uymasını, işsizliğin azalmasını, vergilerin düşmesini, ülkemin kalkınmasını, terörün bitmesini, piyasaların düzelmesini, kazaların ve afetlerin yaşanmamasını ayrıca sağlık, sıhhat, başarı ve kararında para kazanmayı bekliyorum...

Yaşınıza göre çok daha doğru şeyler istiyorsunuz :) İnşallah Memleketimiz için en iyisi olur...

Bana gelirsek ; Araba istiyorum abi ! 1 senedir aralıksız istiyorum Sağolsun baban takmıyor !
:(:mad::mad::mad::kizgin::kizgin::kizgin:

Huzur Ben Bu Yıldan Sadece Huzur İstiyorum Niyemi??? İnsan için en önemli şey huzurdur çünkü huzur yoksa ne paranın ne malın ne mülkün ne bir dünya harikasının hiçbir önemi yoktur.... çok şey mi istiyorum??? Belkide dünyanın hiçbir para biriminin alamayacağı bişey istiyorum evet benim büyük ikramiyem bu Huzur.....:eek:key:

Para Para birde kesinlikle para başka türlü hiçbişy gelmiyor

En önemlisi sağlık diyorum ve sadece Allah'ımdan sağlık istiyorum...Sağlık olmayınca huzur da olmaz mutlulukta...

önce sağlığımın yerine gelmesini , 2 yıllık okulumun bitip bir an önce 4 yıllığa geçmeyi ve huzuru istiyorum :)

Geçen seneleri aratmayan bir yıl olsun şimdlik yeter!

xx

ben sadece mutluluk istiyorum her ne olursa olsun ne para ne araba ne kat her ne konumda olursa olsun mutlu olamadıktan sonra boşşş...azıcık aşım kaygısız mutlu başım...cadillac escaledeye mutsuz huzursuz bineceğime;mutlu şekilde yaya olurum daha iyi...mutlu olmak mutluluğu aramaktır...
yeni yılda herkese mutluluklar dilerimmm...

Ben bu sene ibiza fr almayı düşünüyorum biraz kullandıktan sonrada bu yılın sonuna doğru ibiza cupra bocanegra ya
geçmeyi düşünüyorum tabi planlarım tutarsa :D

Mutlu ,Huzurlu ve helalinden bol kazançlı bir yıl istiyorum

Geri
Üst Alt