Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 Leon USB Sorunu

Hafta sonu servise götüreğim bakalım kontrol için. Ama birşey çıkacağından pek ümidim yok açıkçası. Daha 2 haftalık araçta böyle bir sorun olmasıda ilginç.

aynı sorunu bende yaşadım aracı ilk aldıgım günden itibaren 4 tane usb bellek degiştirdim.şarkıları degişik şekillerde usb ye attım temas etmedigini düşündügüm için altına cüzdan vb. şeyler koydum hiç biri fayda saglamadı degişim için servisten istekte bulundum gelicek inş. 1.5 aydır bekliyorum ama bu sırada kendimce bi yol buldum tesadüfen telefonu vitesin önündeki degil elfreninin yanındaki bardaklıga koydum ve 0 hata ile gidio ogünden beri ilginç ama böyle :) bakalm degiştirince ne olucak merak ediyorum açıkcası

Ben Usb den dinlerken, xenonları açınca gecici olarak aux da kalıyor (yaklaşık 15-20 saniye) sonra devam ediyor. Tesisat, xenon gibi elektronik extra bi uygulama yaptıysan onunla ilgili olabilir.. Yoksa zaten servise götür hemen

Ben Usb den dinlerken, xenonları açınca gecici olarak aux da kalıyor (yaklaşık 15-20 saniye) sonra devam ediyor. Tesisat, xenon gibi elektronik extra bi uygulama yaptıysan onunla ilgili olabilir.. Yoksa zaten servise götür hemen

bununla birlikte muhtemelen radyonda cızırtı yapıyordur, xenonların bağlantı yerlerini sağlam bir yapıştırıcıyla yapıştırın ama xenon kitin arkası arabanın saçına değmeyecek şekilde..

aynı sorunu bende yaşadım aracı ilk aldıgım günden itibaren 4 tane usb bellek degiştirdim.şarkıları degişik şekillerde usb ye attım temas etmedigini düşündügüm için altına cüzdan vb. şeyler koydum hiç biri fayda saglamadı degişim için servisten istekte bulundum gelicek inş. 1.5 aydır bekliyorum ama bu sırada kendimce bi yol buldum tesadüfen telefonu vitesin önündeki degil elfreninin yanındaki bardaklıga koydum ve 0 hata ile gidio ogünden beri ilginç ama böyle :) bakalm degiştirince ne olucak merak ediyorum açıkcası

Dostum bende aynı şekilde kullanıyorum. Telefonu kaldırınca hiçbir sorun olmuyor.

bununla birlikte muhtemelen radyonda cızırtı yapıyordur, xenonların bağlantı yerlerini sağlam bir yapıştırıcıyla yapıştırın ama xenon kitin arkası arabanın saçına değmeyecek şekilde..

Radyoda sıkıntı yok patron, bağlantı yeri derken farlara çıkışımı yoksa xenona girişimi? Ayrıca bu xenonu açınca geçici kilitlenmeyi çözermi diyosun?

xenon kitin ön kaput altına monte ettiğin yeri diyorum. Eğer benim dediğim şekilde yaparsanız geçici kilitlenmede ortadan kalkar :)

o zaman kiti giriş çıkışlarıyla birlikte komple kağıt bantla bantlayalım?

Geri
Üst Alt