Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2006 model seat cordoba'm var aracimin hava filtresini bulamiyorum yardim !!!

Konu, 'Üye Otomobilleri' kısmında frtgune1 tarafından paylaşıldı.

1. frtgune1

frtgune1 SCW Üyesi

8
    7
    3
    Arkadaslar cildirmak uzereyim aracimin kaputunu açıyorum uzerinde motor kapagi var cikariyorum altindadir diye ama onun altinda bile yok hava filtresi nerdedir yardimci olun _MG_9747.JPG

2. yukcell88

yukcell88 SCW Üyesi

1.521
    550
    113
    Hönk! Motor kapağı mı? Sağda solda plastik bir kutu yok mu dostum? Kapakla ne alaka?

3. frtgune1

frtgune1 SCW Üyesi

8
    7
    3
    Hocam yok daha once ben boyle bisey gormedim normalde hayet acik gorunur sekilde olur ama yok bulamiyorum

4. SaLvia

SaLvia SCW Üyesi

275
    118
    43
    2060607.001.1M.jpg

kapağı söküp alttan vidalarını aç içinden hava filtresi çıktığını görüceksin...
    birde kapağı söktüğünde altında falan boğaz kelebeği v.s gibi şeylerin içine el parmak falan sokma tekrar adaptasyon yaptırma ihtiyacı duyabilirsin...

5. frtgune1

frtgune1 SCW Üyesi

8
    7
    3
    Çok teşekkür ederim peki ben araca açık hava filtresi taktırmak istesem bu kapagın altına mı takılıcak ?

6. SaLvia

SaLvia SCW Üyesi

275
    118
    43
    kapak iptal olucak

7. eneSene

eneSene SCW Üyesi

1.285
    300
    83
    @frtgune1
    Kapağın iptal edilmesine gerek yok. Kapağın altındaki orjinal hava filtresinin bulunduğu alanı çıkarmanız yeterli olacaktır. Ben öyle kullanıyorum. Sadece boğaz kelebeğinin oraya filtre borusu girdiği için (doğal olarak) oturmuyor gibi duruyor ancak herhangi bir sıkıntısı olmuyor.

8. halil001

halil001 SCW Üyesi

274
    97
    28
    kapağı sök ters çevir altındaki vidaları sök işte orda hava filtresi :)

Sayfayı Paylaş