Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006 leon arıyorum fiyat yadımı lütfenn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar o benim verdiğim ilandaki leonda herkes olumsuz düşünceler vermesi gayet normal.
Fakat Araç Kazasız-boyasız-hurdasız-çürüksüz-çarıksız olarak 28000 Tl Sahibini Bulmuş.
Sahibi ise alan kişi O arabayı bugun 42 plaka olarak adanada gördüm.Konuşma fırsatımda oldu.
Araçta herhangi bir kaza-boya olmadığını orjinal km oldugunu ekspertiz raporunu bile gösterdi bana.
Ben De çünkü hayretler içindeydim.Yani Olumlu olarak Araç TERTEMİZ yeni sahibine Gitmiş.
Galericiye de bu fiyata neden sattığını sormamış,araç temiz çıkınca hemen işlemlere başlamış

Yani her zaman normal fiyata gidecek diye bir Kaide yokmuş :)
Burası Adana Herşey Olabilir :)

Not:Aracın satıldığı ilandaki sitede ise kardeşi çalışıyormuş.:)

çok iyi fiyata gitmiş yaa alana hayırlı olsun..

gerçekten sağ salimse çok iyide değil mükemmel fiyata satılmış hayırlı uğurlu olsun...

black tiger ı aldı işte hemde 27 bin tl ye servise soktu aldı gitti :)

erkan abi konuyu görerek bana ulaştı kendisin de 2007 sport up olduğunu söyledi
atladım istanula gittim.söylediği üzere araçta sorun çıkmadı ve black tiger artk adana:D

bana karşı olan samimiyeti,ve dürüslüğü inanılmazdı.tekrar burdan teşekkür ediyorum.çok emeğin geçti abi çok sağol herşey için
bu arada sana saygımdan aracın plakası ve ismi bende değişmicek:)

kemal devri verdiğinde ağlamaklıydı onunda tesellisi sana kaldı artık:)

adanalı mehmet arkadaşımız black tiger ı görmeye benden randevu alabilir..:D

güzel günlerinde kazasız belasız çiziksin günlerin olsun

her iki tarafada hayırlı olsun.herşey scw dostları için...

erkan abi konuyu görerek bana ulaştı kendisin de 2007 sport up olduğunu söyledi
atladım istanula gittim.söylediği üzere araçta sorun çıkmadı ve black tiger artk adana:D

bana karşı olan samimiyeti,ve dürüslüğü inanılmazdı.tekrar burdan teşekkür ediyorum.çok emeğin geçti abi çok sağol herşey için
bu arada sana saygımdan aracın plakası ve ismi bende değişmicek:)

kemal devri verdiğinde ağlamaklıydı onunda tesellisi sana kaldı artık:)

adanalı mehmet arkadaşımız black tiger ı görmeye benden randevu alabilir..:D
ağlamaklı demeyelim hüzünlüydü diyelim murat :))

alanada satanada hayırlı uğurlu olsun
aracınız hayırlı olsun gönlünüzce binmeniz dileğiyle...

araç alımı gerçekleştiği için konu kapatılmıştır..

erkan arkadaşımıza ve konuya yorumlarını esirgemeyen arkadaşalara sonsuz teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt