Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006 leon arıyorum fiyat yadımı lütfenn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hemşerim Antepteki Eğer kaza boya yok diyor ise gitmeden anlaşma yap Eğer araçta herhangi bir sorun çıkarsa expertiz parasını ödemek kaydıyla anlaşıp git.
Fotoğraftan birşey anlaşılmıyor ama fiyatına baktığımda Çok iyi şeyler anlaşılıyor :D
Fiyat Çok Murat 28.000 de Çok.
Burada benden daha iyi anlayan arkadaşlar vardır onların tavsiyelerinide dinlemeni isterim
27000 TL(temiz ve sorunsuz ise Ver) boya vs km orjinal ise kap gel adanaya :eek:key:

ayrca bir araç vardı hemşerim Hemde galericiden Oda koyulduğu gün Satıldı.
Biz Bile ertesi sabaha yetişemedik.
Seat Leon 1.6 Stylance 2010 Model 28.700 TL Galeriden satılık ikinci el Kırmızı renk - Pasif İlan - 75895235

Antepteki arabaya 28 normal fiyat kardeşim. (kaza,boya yoksa dediği gibi tabi)

Bir de şu ilandaki kırmızı leon kesin patlaktır yoksa 31, 32 den aşağısını görmez.

sağ iki kapı,sol arka çamurluk,sağ önçamurluk,ve ön kaputta sağ üst tarafında yarısı parça boyalı aracın kaza kaydında herhangi bir kazası yok yani servis dışnda yapılmış çiziklerden ve sürtmelerden ama boya olyaı biraz fazla değilmi üstadlarım.

böylelerine insanmı desem ne desem bilmiyorum bunların yüzünden kimseye güven kalmadı.

antepdeki araç içinde araçta boya yok diyor mekanik bir hasar ve hasar kaydıda yoksa pazarlık yapmadan al ama habil arkadaşımızında değindiği üzere bu araçta sorun olmasa bırak 31-32 yi 34 den aşağısına vermezlerdi bence

Murto İstersen 2006 kırmızı referans verelim. 1.6 102hp 112.000 de motoru, içi ve dişi pırıl pırıl. artı tüplü

kardeşim 2007 sport up araç (black tiger) bugun murat arkadaşımıza satılmıştır hayrını görsün inşallah...

Arkadaşlar o benim verdiğim ilandaki leonda herkes olumsuz düşünceler vermesi gayet normal.
Fakat Araç Kazasız-boyasız-hurdasız-çürüksüz-çarıksız olarak 28000 Tl Sahibini Bulmuş.
Sahibi ise alan kişi O arabayı bugun 42 plaka olarak adanada gördüm.Konuşma fırsatımda oldu.
Araçta herhangi bir kaza-boya olmadığını orjinal km oldugunu ekspertiz raporunu bile gösterdi bana.
Ben De çünkü hayretler içindeydim.Yani Olumlu olarak Araç TERTEMİZ yeni sahibine Gitmiş.
Galericiye de bu fiyata neden sattığını sormamış,araç temiz çıkınca hemen işlemlere başlamış

Yani her zaman normal fiyata gidecek diye bir Kaide yokmuş :)
Burası Adana Herşey Olabilir :)

Not:Aracın satıldığı ilandaki sitede ise kardeşi çalışıyormuş.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt