Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2004 Seat Toledo 1.6 Stella

Benim aracımdaki "SEAT TOLEDO" yazısındaki T'lerin hepsi düşmüş durumda, ne hikmetse :) Yapı marketlerinden baktım birkaç sefer ama almadım hiç...

Bana denk gelmedi walla abi bunu bir soruşturuyum bakalım nerde satılıyormuş

valla çok memnun olurum gözüme batıyo sürekli :)))
baktım ben bi kaç aksesuarcıya vs. yok hiç birinde bulamadım internetten felan alabileceğimiz bi site varsa iyi olur bir de bu Asr antipattinaj sistemi sürekli çalışıyor mu opellerde bildiğim kadarıyla bir tuş vardı o tuşla aktif hale geliyodu toledolar da sürekli çalışıyo galiba öyle mi ?

valla çok memnun olurum gözüme batıyo sürekli :)))
baktım ben bi kaç aksesuarcıya vs. yok hiç birinde bulamadım internetten felan alabileceğimiz bi site varsa iyi olur bir de bu Asr antipattinaj sistemi sürekli çalışıyor mu opellerde bildiğim kadarıyla bir tuş vardı o tuşla aktif hale geliyodu toledolar da sürekli çalışıyo galiba öyle mi ?

arabanız stella techno ise antipatinaj vardır..eğer varsa el fireninin orada TCS yazan bir tuş görürsünüz..O tuştan açarsanız göstergenin orada işareti çıkar ve özellik sürekli çalışır ki bu normal sürüşlerde gereksiz birşey olur sanırım..belki karlı-buzlu havalarda. .Ama oradan açılmassa araba kayma gibi durumlarda TCS yi kendisi devreye sokar..O zaman da göstergedeki tcs ışığı yanıp yanıp söner ve zaten devreye girdiğini siz hissedersiniz...ben kendim hiç çalıştırmıyorum..kendisi araba kaydığında veya patinaj çekeceğinde devreye giriyor..

bir takım SEAT TOLEDO yazısı buldum orjınal yollarım ben sana fatih abi PM yolla bana

teşekkürler.Mevlüt kardeşim yazıyı nereden buldun paylaşabilirmisin benimde alma imkanım var mı dır _?

Geri
Üst Alt