• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

2004 Seat Toledo 1.6 Stella

alayinarest_70

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce toledo aldım.Ben de seat ailesine katıldım :)Aracım 2004 model 1.6 16valf bazı sorunları var onlar hakkında bilgi verirseniz sevinirim.Sol katlanır ayna çalışmıyor yenisinin fiyatı nedir çıkma vs. bulabilirmiyim vee ya daha önce başına gelmiş olan varmı tamirci söktü olmadı yapamadılar.Bir de arka bagaj üzerindeki toledo yazısından bir kaç harf düşmüş bunları nereden bulabilirim :D

Teşekkürler

Murat34

Kayıtlı Üye
Aracınız hayırlı olsun Kazasız belasız kullanın inşallah :)

mevlut911

Kayıtlı Üye
Tamircileri boşuna yorma senin aynaların zaten katlanmıyor :)) toledo yazısı için daha sonra görüşelim ben temin eder sana yollarım
SCW nin sana yılbaşı hediyesi olsun :)

alayinarest_70

Kayıtlı Üye
aynalarım katlanır kardeşim sağ taraf katlanıpta sol taraf katlanmaması olur mu yoksa ??
motorunun arızalı olmaduğunu söylediler

alayinarest_70

Kayıtlı Üye
Yazı içinde teşekkürler :) ama bulabileceğim bir yer varsa int. sitesi vs. öyle daha iyi olur yük olmak istemem karamanda ve konyada bir kaç yere baktım bulamadım

Ali

Kayıtlı Üye
Yazı içinde teşekkürler :) ama bulabileceğim bir yer varsa int. sitesi vs. öyle daha iyi olur yük olmak istemem karamanda ve konyada bir kaç yere baktım bulamadım
yazıyı servisten başka yerde bulamassın muhtemelen..parçacılarda tekli harfler satılıyor..onlardan alsanda yazık olur..

ayna katlanıyorsa üste koyduğum ayna uymaz..ama sitelere bakarsan bulursun sanırım motorlusunu..dikkat et yalnız..09-05 toledolarda iki ebatta ayna var..eskiler biraz daha kibar..seninkiler daha değişik

alayinarest_70

Kayıtlı Üye
bulamadım fiyatı konusunda bilgisi olan varmı diye sordum
ne kızması kardeş yaa :)
o yazıları almaya bile teşebbüs etmem artık servis gidecem anlaşılan onun için de gidimez ki :)

Üst Alt