Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2001wrx&2008 seat leon 1.6

2001wrx-2008leon1.6 siz olsanız hangisini alırdınız?

• 2001wrx

Kullanılan: 16 51.6%
  • 2008leon 1.6

Kullanılan: 15 48.4%

• Kullanılan toplam oy
    31
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eğer performans aranmıyorsa leon alınır.ama benim içinde performans çok önemli o yüzden wrx alırdım. önce performans sonra görüntü.

Ozan-Erhan abı nerden plakasını gordunuz onun ,ben zaten arkadan b ses gelıo dedım cuflaya cuflaya derken adam makası koydu onumuzden uzadı:D Subılerde 100 bın sonrası sakat dıolar ama araba var araba var sonucta.Eger turbosu kompresyonu flan yerındeysen alınır cok da guzel bınılır.Kalıte bazında leonla bır olmasada,performansı leonun 2 katı ve 4 ceker desteklı olunca hc de aratmaz leonu :)

sen takaslayacan galiba yanlış anlamadıysam. bide şöyle düşün, elinde tadına vardığın leon varsa bide impeza deyip performansı da tadarsın hepsine sahip olursun. Yani ben her ikiside gözüyle bakardım ve leonu takaslardım sanırım. Ama bana kalsa ben japonlardan yada uzak doğululardan yana hala sıcak değilim.

sen takaslayacan galiba yanlış anlamadıysam. bide şöyle düşün, elinde tadına vardığın leon varsa bide impeza deyip performansı da tadarsın hepsine sahip olursun. Yani ben her ikiside gözüyle bakardım ve leonu takaslardım sanırım. Ama bana kalsa ben japonlardan yada uzak doğululardan yana hala sıcak değilim.

mazda alacaz sana :d

Faruk abi lotlarını cayır cayır yakardı ama benzin diye.. :D

Kesinlikle subi :) Bu ilandaki araçsa çok tatlı :) Ayrıca ben de bu kasayı seviyorum.Mavi bir de bu off :) Bence girmelisin takasa :) Ayrıca görsellik açısından çoğu kişi leon demiş ama bence subaru çok çok farklı ve dikkat çeken bir araç.Yolda her zaman bir leon görme ihtimaliniz vardır, ama subaru azdır :)

mazda alacaz sana :d

passat CC, ama yeterse CLS abicim. Leon benden emekli olacak daha çoookkk zamanı var.

Faruk abi lotlarını cayır cayır yakardı ama benzin diye.. :D

alacam demedim, o durumda olsam tercih ederim dedim. Basmazsan cayır cayır yakmaya fırsat bulamaz Yiğit. Burda çok yakıyor diyenlerin alayı gazlayıp gazlayıp frene basanlar. Ben ekonomi moduna girdiğim zaman şehir içi sıkışık trafikte bile ortalamada 10ları görmüyorum.

alacam demedim, o durumda olsam tercih ederim dedim. Basmazsan cayır cayır yakmaya fırsat bulamaz Yiğit. Burda çok yakıyor diyenlerin alayı gazlayıp gazlayıp frene basanlar. Ben ekonomi moduna girdiğim zaman şehir içi sıkışık trafikte bile ortalamada 10ları görmüyorum.

paşamız bugün biraz gergin uyanmışınız sanki.. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt