Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2001wrx&2008 seat leon 1.6

2001wrx-2008leon1.6 siz olsanız hangisini alırdınız?

• 2001wrx

Kullanılan: 16 51.6%
  • 2008leon 1.6

Kullanılan: 15 48.4%

• Kullanılan toplam oy
    31
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O ön farlar o kadar çirkin olmasa. Birde tabiki araçların ömrüde bir mevzu. 8 yaşında olmak Avrupa kökenli arabalar için çok bir sorun olmasada uzak doğu arabaları için malesef öyle. Arabaya çok iyi bakılmış olması lazım ve kondisyonu yerinde olması lazım. Bu üç şey tamamlandığında Subaru deriö

Ankette Leon u secen arkadaslar yorumda yapsa konu hakkında daha gzl our ankette yapılma amacına ulasır

arkadaşlar bende düşüncemi söyliyim anketi açtığım için şimdi herşeyden önce leon 2008 subaru 2001 model benide korkutan bu aradaki yaş farkı ve subaruların sağı solu hiç belli olmuyor diyiyorlar 80000km de motor yapan 10000km motor yapan bir çok kişiyle konuşdum yani şimdi 2008 leonu verip 2001 subaru wrx almak biraz başımıza bela almışız gibi birşey olucağını düşündüğüm için korkuyorum...
ama şuda var subarunun adı var araç 218 bg standartı oynadınmı bu 300bg kadar gidiyor ve 4 çeker bir araç zaten leon ile karşılaştırılmaz bile ama böyle bir teklif gelince insanın kafası karışıyor :(

arkadaşlar bende düşüncemi söyliyim anketi açtığım için şimdi herşeyden önce leon 2008 subaru 2001 model benide korkutan bu aradaki yaş farkı ve subaruların sağı solu hiç belli olmuyor diyiyorlar 80000km de motor yapan 10000km motor yapan bir çok kişiyle konuşdum yani şimdi 2008 leonu verip 2001 subaru wrx almak biraz başımıza bela almışız gibi birşey olucağını düşündüğüm için korkuyorum...
ama şuda var subarunun adı var araç 218 bg standartı oynadınmı bu 300bg kadar gidiyor ve 4 çeker bir araç zaten leon ile karşılaştırılmaz bile ama böyle bir teklif gelince insanın kafası karışıyor :(

aracı sana takasamı teklif ettiler ozaman hiç girme derim

leon u seçenler sadece tasarım ve konfor, wrx diyenler sadece performans için bu seçimleri yapışlardır ki bunun tartışılıcak tartışma götürücek bi yanıda yok.kıyaslanan iki aracın özellikleride diğerinde kesinlikle yok...

Aziz sana gelmez WRX istedigini yapamazsın o arabayla sen sürerken leondaki gibi :) Şaka bir yana bence 2001 model arabaya girme eğer böyle bir fikrin varsa daha temiz bakılmışlarına bak ;) Hatırlatırım sana söyledigimi sakat böyle güçlü arabalar sana allah muhafaza :D Bende numaran yok bana cebini at pm den coil için net karar verince arayacam ;)

Aracın Linki varsa koysaydın bizde görseydik :) WRX güzel bir araç gerçekten ama neden takas istediği merak konusu tabi aracı iyice baktırmak ve alırken dikkat etmek lazım ben WRXleri seviyorum iki aracın karakteri farklı!WRX tadından yenmez araç temizse ve sen performans düşünüyosan imkanın bu kadarsa alabilirsin Km si kaç acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt