Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2001 ibiza cupra r arıyorum

turkıyede cupra R zaten yok abı b tane ıstanbulda 34 UN plakalı cupra var sarı o da b satıldı sonra yenıden satıldı son sahıbı kımdır bellı deıl.k03 olan turbosu k03s le degıstı Cupra R dakı gıbı aynı turbo yapıldı az bucuk oynanmıslıgı var,tramerden bakıncada bayagı b malıyetlı kazaları cıkıyordu.zaten hataydakı ve ıstanbuldakı harıcınde mk3 ıbıza cupra bulmak heralde ımkansız gıbı bsy,b de b donem cordoba cupra vardı 1.8 t aynı kasada yıne o arabada draglarda flan kullanıldı b ılanı cıktı sonra kayboldu gıttı.ısın ozunde mk3 ıbıza cupra bulmak ımkansız gıbı bsy

Benim 2 alt sokağımda o makina hep ve maşallah çok diri duruyor :)

2001 cupra dan mı bahsediyorsunuz fotolar derken??

tramerde pahalı pahalı kaza kayıtları var korkutucak kısım o,son fotolarında flan araba cok guzel duruyor ona laf yok

Kazadan kazaya değişir can ben kaza yaptığımda sadece ön kaput arka bagaj değişecekti 5000 tl civarı ama biz kıvançla arabanın ön arka tampon far tırnaklarını kırdık 10000tl masraf çıktı arabada :D

Koray araç sahibiyle bağlantıya geçebilirmisin ?

Sahilde nadir görüyorum geneldede hep sokakta duruyor denk düşersem ya da sahibini yakalıyabilirsem sorarım serkan abi :)

abı son ılandakı ıle ılgılı bılgım yok ama en temızlerı zaten satılık degıl oyle dıyım sana.ılandakı butun arabalar yorgun ve kotu durumda

bildiğim temiz istanbulda bi opak mavi 2tane de siyah var onları almak lazım onun dışındakiler kötü durumda.....

UN plakayı sık sık görüyorum daha dün gece gördüm hatta.eğer karşılaşırsam sorarım sizin için

Geri
Üst Alt