Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2001 ibiza cupra r arıyorum

ayberk satar arabasını gecen konustuk daha yenı bıton masraf ettı ama bence en temız cupra

Sor bakalım kaç para isteyecek??
Yabancıya gitmez bak :)

serkan abi biraz önce UN plakayla karşılaştım trafiği kapattık yolda..kesinlikle satmıcam dedi aracın sahibi

Erhan bu adamla konuştum bunu alıp canlandıracağım galiba,adamdan güncel foto istedim 3 gün oldu hala yollayacak bekliyorum..
bu arada linkteki araç hakkında bilgisi olan varmı problemsiz ise bunu da alabilirim;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-seat-toledo-seat-toledo-v5-30961999/detay/

bu araçla ilgili bir konu açmıştım daha önce SCWden arkadaşların görüşleri ve fikirları var bu konuda olumlu ve olumsuz..
yanlız eğer araç 12 yaşında sayılırsa vergisi 787,00 TL
yok 11 sayılıyorsa vergisi 1.315,00 TL
kendi model yılı sayılıyorsa 12 yaşında araç yok bir yaşına girmesi için beklenerek sayılırsa insanlardaki gibi o zaman araç 11 yaşında..sen biliyorsan mesele yok

Varol hocam şimdi 99 yılını da dahil edersek 13 yaşında oluyor araç yanlış hesaplamadım herhalde :) neyse ben özel bir araç almak niyetindeyim problemsiz ise bu olacak büyük ihtimalle,bu arada bahsettiğin konuyu bulamadım,başlık neydi hatırlayabildin mi?

Geri
Üst Alt