Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2. Ve 3. Vites geçişlerinde gelen garip ses

Ya ne yüksek hızı ne yarım debriyajı, 17 km yarım gitsen bişey olmaz ya, resmen ayıplı mal, köklerini kuruturdum yeminle

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Ya iki gün bi iznim vardı gelip aracı aldım bi haftası serviste geçti doğuşla konuştum malın arkasında duruyo kullanıcı hatası dio kısacası git mahkemeye ver dedi ... yani uğraşamadım ki sıkıntıdan sıfır araba almışsın 30 dakka sonra evin önünden çekiciyle kaldırılıyor...yani arabanın 3. Viteste kalktığını görünce onların kullanıcı hatası demesine inanmak istedim ... belki de deildi bilemiym

Hiç bi fikrim yok ama bu dediğim viteslerde sanki mekanik olan bi ses geliyo anlayamadım

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Mekanik sesten kastın, sanki iki demir parçasının birbirine sürtmesi gibi çıkan bir şangırtı sesi gibiyse, aynısı 2103 fr ımda da var benim. İnt.te bunun gibi sesi çok duyan olunca normal diye çok üstüne düşmemiştim.

Buarada büyük geçmiş olsun,Allah birdaha yaşatmasın.

Hocam geçmiş olsun öncelikle;
O ses kronik bir olaymış. Doğuş Oto'ya sordum. Hiçbir sıkıntı çıkarma durumu yok dendi. Benim aracımda da var kimsenin kulağına bile gelmeyen o ses bana şangır şungur bişeyler yıkılıyormuş gibi geliyor. Ya müzik açıyorum yada camı kapatıyorum yapacak bişey yok malesef.

Mekanik sesten kastın, sanki iki demir parçasının birbirine sürtmesi gibi çıkan bir şangırtı sesi gibiyse, aynısı 2103 fr ımda da var benim. İnt.te bunun gibi sesi çok duyan olunca normal diye çok üstüne düşmemiştim.

Buarada büyük geçmiş olsun,Allah birdaha yaşatmasın.

Amin hocam teşekkürler aynen dediğin gibi bi ses sanki dişliler birbirine sürtüyo bi ses ...

Hocam geçmiş olsun öncelikle;
O ses kronik bir olaymış. Doğuş Oto'ya sordum. Hiçbir sıkıntı çıkarma durumu yok dendi. Benim aracımda da var kimsenin kulağına bile gelmeyen o ses bana şangır şungur bişeyler yıkılıyormuş gibi geliyor. Ya müzik açıyorum yada camı kapatıyorum yapacak bişey yok malesef.

Teşekkür ederim ...bende öle yapıyorm bi sıkıntı yoksa rahatdım yaa teşekkürler bende sürekli bi sıkıntı olduğunu düşünüyordum

Bendede 2017 leon fr manuel var ancak viteslerden gram ses gelmiyor araç 9 bin km oldu hiç bir problem yaşamadım

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt