Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2.0 tfsi KO4 cupra revo yazılım

Gün geçmiyor ki, yepyeni birşey öğrenilsin, max. devirde bile geri dönüş yapmayan bir güç eğrisini ilk defa gördüm, hayırlısı.....

dynodan kaynaklanıyor dyno gucun dusmeye basladıgı yerı gostermıyor olculen yuzlere aracın dynosunu ınceledım hepsınde aynı sey...
whp olarak sadece mex guce cıkılan yerı gosterıyor ve sadece tekere verılen gucu cıkartıyor...

Bu ölçümün yapılıdğı yerdeki ölçümleri mi incelediniz, yoksa genelde mi?

yuzlerce ınceledıgım derken bu dynoya cıktıgım fırmadakı dyno'dan bahsedıyorum... dıger fırmalardada dynolar var onlarda dedıgın gıbı oluyor...

benım ıcın 7000ıle 7400 arasıda muhım degıl zaten arac duvara carpmıs gıbı oluyor

Ben olsam, değişik bir firma da daha ölçüm yaptırırdım, emin olmayı çok severim, bu arada maaşallah diyelim tam bir şaka makinesi olmuş bu.

Ben olsam, değişik bir firma da daha ölçüm yaptırırdım, emin olmayı çok severim, bu arada maaşallah diyelim tam bir şaka makinesi olmuş bu.

toplasan ıstanbuldakı dynolarıı 1 elın parmagını gecmez bazısına ozel nedenden gıtmıyorum bazılarında fıyat farklılıkları var... bu setuplardakı cupralardın verdıgı gucler hemen hemen bellıdır zaten + ve - degerler olabılır ama asıl ıstedıgım aracta ufak bır degıslık yapınca gene bu dyno ya cıkayımkı degerler yalnısta olsa aracta yaptıgım degısıklıkten sonra farkı gormus olurum....

bu uygulamalardı cupralarda genelde 310-340 arası cıkıyor....

Maşallah abicim hayırlı olsun :) Darısı bizim başımız artık :)

:rolleyes: Yapistiriyormu koltuga? Stock hali bile yapistiriyordur da ben bu halini soruyorum? :)

Geri
Üst Alt