Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2.0 tfsi KO4 cupra revo yazılım

:rolleyes: Yapistiriyormu koltuga? Stock hali bile yapistiriyordur da ben bu halini soruyorum? :)

Stock halde 240hp 320nm 1375kg iyi gidiyordu yazilim yaptiktan sonra arac %35-40 artis oldu bAna gore gayet tatmin edici guc ama kimisine gorede tatmin etmeyen normal bir arac.. Goreceli yani ne desem farkli anlasulabilir...

Stock halde 240hp 320nm 1375kg iyi gidiyordu yazilim yaptiktan sonra arac 5-40 artis oldu bAna gore gayet tatmin edici guc ama kimisine gorede tatmin etmeyen normal bir arac.. Goreceli yani ne desem farkli anlasulabilir...

Tatmin etmeyen kimler abi, getir onları bana :p

Murat binbir turlu insan ve onlarin farkli araclari var yorumda degisiyor haliyle bu atada sen ne yaptin yazilim isini hallettinmi

Abi bi tur arttırırsın artık bide hızlı arabaya binelim :)

Ne demek umut ... Sende muratla kafanizdakileri bitirinde sizinde canavarlari bi gorelim:eek:key:

Maşallah Şemuncum. Eğride, sonuçta çok güzel. Can'ın dediklerini de ufak ufak yaparsan setup tamamlanmış olur. Kazasız belasız kullan :)

Şemunun arabasına bindiğim için tahmin edebiliyorum,her bir küheylanı hissediyorsun valla:)

Hepinizin guzel dilekleri icin cok tesrkkur ediyorum tanrim gonlunuze gore versin....

Şemun mükemmel bir eğri..aynen can ın dediklerini yavaş yavaş sindire sindire yaparsan daha da keyifli olacaktır:)

Şemun ben konuyu yeni görüyorum yahu, kaç gündür bekliyorum maille dyno gelecek diye :D
Çok güzel, maşallah.
Zaten davar gibi gidiyor araba, ölçüm de güzel olmuş.. :)

Geri
Üst Alt