Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

19'' RS6 jant

19 herzaman süper durur. bende 19 abt lerimi bekliorm bakalm :)

Mert 19" bence tekrar replika düşünüyosan estetikten öte riskli..
bilmiyorum sağlamlığı ne derece iyi ama ben emin olmadıkça asla arabama 19" replika bi jant takmazdım..hoş olmayan bi anda parçalanıp son jantım olmaması için..

replika söylendiği kadar sağlam olmayan bi jant diil arkadaşlar...aracımı nisan ayında aldıktan 1 hafta sonra taktık jantlarımı...çk şükür bi problem yaşamadım bugüne kadar...son dönemdeki audi jantları çok hoşuma gidiyo,daha bi orjinal hava katıyo gibi arabaya...bu yüzden replika...

konu dışı ama arabayı turuncu yapma düşüncem var...ne diyosun??

Turuncu Leon gerçekten çok güzel oluyor. Ben de bu ara ciddi ciddi düşünüyorum :)

IMG_3015-1.jpg

IMG_3111-1.jpg

Fotoğraflar yabancı bir forumdan, umarım yayınlanmasında bir sakınca yoktur?

adamım bana güzel gelmedi o jantlar ..şimdiki jantların daha güzel bence .. bende bugün sağ tarafı komple çizdim 2 jant gitti :( gordion a girerken dikkat edin çok dar yapmışlar gözükmüo kaldırım .. boyatsammı napsam bilemedm yaw.

adamım bana güzel gelmedi o jantlar ..şimdiki jantların daha güzel bence .. bende bugün sağ tarafı komple çizdim 2 jant gitti :( gordion a girerken dikkat edin çok dar yapmışlar gözükmüo kaldırım .. boyatsammı napsam bilemedm yaw.

birebir orj rengi yakalamak sıkıntı oluyo melih...yaza doğru bende belki siyaha boyatmayı düşünüyorum...

Mert kardeşim... bence de çok güzel bir seçim... bende çok aradım onu daha doğrusu 5*100 yok... o yüzden vazgeçtim... bulduysan kesinlikle kaçırma ve al... güle güle kullan...

Geri
Üst Alt