Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

19'' RS6 jant

mert bence 19 30 yanak almalısın benımkı 35 yanak keske 30 alsaymısım ya.:)

bşi dcektim de şmdi...saygı çerçevesi!!! :D

---------- Post added at 21:30 ---------- Previous post was at 21:29 ----------

bu jantlar da güzel s5 te olabilir

benimkilerden sonra s5 e geçmem...herkeste var ztn şuan...benmki pek yok en azından ;)

cms_mario-40.jpg

bak bunlar cmsnın en son modelı kımsedede yok 19 u da super durur bence sende.

eklenen fotograflara baktim da ben leonda ki durusunu begenmedim. jant cok guzel, hatta baya baya guzel ama leonda hosuma gitmedi. leon a3 e ve scirocco ya gore daha yuksek oldugundan gozume guzel gelmedi. fakat scirocco da cok begendim mesela. cunku arac daha basik oldugundan uyumu guzel olmus. bence su anki jantlarin daha iyi duruyor.

ya arkadaşlar mertin aracını canlı görmediniz yanıyor resmen.. kardeşim ne masraf ediyorsun bence beyaz leonlar içinde en albenili duran araçlardan biri seninki.. bence hiç gerek yok.. jantları satarsan haberim olsun :D

ya arkadaşlar mertin aracını canlı görmediniz yanıyor resmen.. kardeşim ne masraf ediyorsun bence beyaz leonlar içinde en albenili duran araçlardan biri seninki.. bence hiç gerek yok.. jantları satarsan haberim olsun :D

saol kardeşim benim...sizler beğendiyseniz laf yok ztn;) varsın kalsın böyle...

Geri
Üst Alt