Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18" Seat Leon CUPRA jantı + Lassa Impetus Sport

al abi o zaman =) bak birazdan küthaydaki adamı arayacağım çünkü =) yanlız önce bir de bluetouch nickli üyemize sormak lazım 2. sırada o var ve kütahyadaki adamın durumuna göre o almayı planlıyor.

Şimdi konuştum kütahyadaki arkadaşla..
öğleden sonra parayı ayarlıyorum dedi..hesabıma geçtiği anda kargosunu yapacağım.
Geçmezse satış devam etmektedir.

şaka gibi cidden..replica jantlara 1200 1300 tl verirken orjinal cupra jantının bu fiyata gitmemesi tuhaf..biraz bahtsız bedevi durumu olmuş bu sefer volkan ama hayırlısı olsun :)

olm sen alsana cupra jantları hafifliği falan çok dert eden bi adam değilsin arabana da önem veriyosun bari yabancıya gitmesin...en azından arada bir görür okşarım cupra jantlarımı:D

3 post yukarda yazmıştım yekta abi.
bir çekim var hala alamadım karşılığıını vs. bekliyorum dedi..ben de ok dedim..
o aradığında hala satılmamış olursa alır, ancak gönlüm siteden birine gitmesinde ve kargo vs. ile hiç uğraşmamakta esasen.

Geri
Üst Alt