Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18" Seat Leon CUPRA jantı + Lassa Impetus Sport

tamamen tesadüf oldu Enescim..orta yaşlı bir beyefendi mecburen sıfır alteayı agralar ile almak zorunda kalmış..fakat 17'' olması ve üzerindeki bridgestone(beton)lastiklerinde etkisiyle araç bir hayli sert gelmiş kendisine..erya ya haber bırakmış orj. 16'' ler ile değişmek istiyen olursa diye..bende satıştaki arkadaşa sıfır agranın fiyatını sordum o da bu durumu anlatınca aldım hemen:)

Güle Güle Kullan Erkan Abi darısı başımıza :)

tamamen tesadüf oldu Enescim..orta yaşlı bir beyefendi mecburen sıfır alteayı agralar ile almak zorunda kalmış..fakat 17'' olması ve üzerindeki bridgestone(beton)lastiklerinde etkisiyle araç bir hayli sert gelmiş kendisine..erya ya haber bırakmış orj. 16'' ler ile değişmek istiyen olursa diye..bende satıştaki arkadaşa sıfır agranın fiyatını sordum o da bu durumu anlatınca aldım hemen:)

kedi gibi adamsın vesselam 4 ayak üstüne düştün yani..

son ne olur anlaşalım parayı hemen verip alayım pazartesi işi bitirelim

son ne olur anlaşalım parayı hemen verip alayım pazartesi işi bitirelim
oğuz abi bu fiyatta hala son ne olur diye sorulması bana garip geliyor..tamam pazarlık sünettir de sıfırı 2600 TL olan janta 1600 diyorum artık ötesi yok =)

volkan bi sünnet yaptım ufacık pm attım anlaşırsak hayırlı olsun

ok abi cash çalışır kredi kartı vs. olmuyor malesef.

zaten peşin alacaktım ama fiyat bana yüksek geliyor s5 replikaya 1500e geliyor bana uyuyor daha fazla veremem hayırlı satışlar

çok kral bi kolaylık tanıdım abi daha da elimden gelmiyor inan ki=) pm bak.

arkadaşlar lastikler satılmıştır.
SADECE jant PAZARLIKSIZ 1500 TL.

Geri
Üst Alt