Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18" Seat Leon CUPRA jantı + Lassa Impetus Sport

Valla kacti sayilir bu aksam yigitten opsiyonum kalkiyor arayan herkese 1000 liram war olmaz mi diyor enteresan sekilde.. Bende o fiyata guzel replic jantlar oldugunu soyluyorum :)

ben en başından beri almayı düşünüomda ayın 20 sinde istanbulda olucam orda istedigim gibi bbs jant bulamazsam bunlarda satılmazsa kesin alırım

Jant muhabbeti açıldığı zaman herkes 18'' der ama söyle bir janti su saate kadar kimse almaz.ama şimdi birisi 17'' agra koysa satışa kapıs kapıs gider..
Valla imkanım olsaydı satmamak üzere alirdim bu jantlari..ama bende dogruyu bulana kadar çok döküldüm Jant muhabbetine..Ben 17 ciyim aga..ama dedigim gibi bu janti kaçırmamak gerekir:(

Al bendende Okadar Erkan baba, bende 17 ciyim ama param olsa ilk satışa konulduğu fiyata alırdım kullanmasam bile koyar bi köşeye izlerim şanssızlık bende cebin delik olduğu zamanlar böyle şeyler satılır para olduğundada 16 orjinal ilandan geçilmez ben ne yapayım :(

Valla kacti sayilir bu aksam yigitten opsiyonum kalkiyor arayan herkese 1000 liram war olmaz mi diyor enteresan sekilde.. Bende o fiyata guzel replic jantlar oldugunu soyluyorum :)

Baba yaza girerken jantmı satılır yahu, şunu eylüle ertele benden 2bin lira çalışır :D

vay be benim cupranın resimlerinide kullanmışsın dava açıyorum :)

1 tane jantin acisi guzeldi aziz onu kullandik ac davayi avukat masrsflari benden :)

ne oldu şimdi son durum bu jantları alan yokmu?

Geri
Üst Alt