18 Jant ? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

18 Jant ?

acarred

Kayıtlı Üye
Arkadaşımın yeni aldığı Leon da 18 jant bulunuyor ve çok hoşuma gitti. 18 jant almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar bir sıkıntı yaşıyor mu ? yakıt durumunda çok degişme oluyor mu ? arkadaşın aracında lastik arıza lambası devamlı yanıyor 18 jant takanlarda böyle bir sorun oluyor mu 180 kadranın yanında...

musty32

Kayıtlı Üye
Abicim bence 17inc tak 3.5 cmde yay super oluyor ben dun taktim 17 inc, yay takmicaktim araba jeep gibi durdu ve kotu olmustu ama su anda arabami gormek icin heycanlaniyorum hep karsisinda oturmak istiyorum 18 inc arabayi yorar suspansiyon sertlesir ben 17 diorum :)

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu
bende 18" jant ve 3.5luk yay var süspansiyon aza da olsa sertleşiyor fakat konforda bi kayıp görmedim hatta görmedik. ziya arkadaşımız aracı denedi onda FR var 17" jantlı. sadece alacağın jantın ET değerini kontrol et ben onu es geçtim bazen çukurda yada tumsekte sürtme yapıyor. yavaş geçişlerde olmuyor.

memet_one

VİP Üye
Administrator
Ben de eski kasalar da 18" taraftarıyım tabiki dikkatli kullanmak gerekiyor. Biraz konfordan ödün verirsiniz fakat görüntü olarak ince yanak sert lastik ile mükemmel bir uyum sağlamış olur. Yay veya bütceniz biraz fazla ise coilover almanı tavsiye ederim.

acarred

Kayıtlı Üye
Abicim bence 17inc tak 3.5 cmde yay super oluyor ben dun taktim 17 inc, yay takmicaktim araba jeep gibi durdu ve kotu olmustu ama su anda arabami gormek icin heycanlaniyorum hep karsisinda oturmak istiyorum 18 inc arabayi yorar suspansiyon sertlesir ben 17 diorum :)
Müsait bir zamanda foto yüklemeni bekliyorum kardeşim.

KAPTAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
18 jant al arkadaşına söyle lastik basınç ayarlarını hafızaya alsın arabanın teybinin üzerinde car yazan düğmeye basıp menüden bulsun lastik kontrolü