Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18 Jant ?

acarred

Kayıtlı Üye
Arkadaşımın yeni aldığı Leon da 18 jant bulunuyor ve çok hoşuma gitti. 18 jant almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar bir sıkıntı yaşıyor mu ? yakıt durumunda çok degişme oluyor mu ? arkadaşın aracında lastik arıza lambası devamlı yanıyor 18 jant takanlarda böyle bir sorun oluyor mu 180 kadranın yanında...

Abicim bence 17inc tak 3.5 cmde yay super oluyor ben dun taktim 17 inc, yay takmicaktim araba jeep gibi durdu ve kotu olmustu ama su anda arabami gormek icin heycanlaniyorum hep karsisinda oturmak istiyorum 18 inc arabayi yorar suspansiyon sertlesir ben 17 diorum :)

bende 18" jant ve 3.5luk yay var süspansiyon aza da olsa sertleşiyor fakat konforda bi kayıp görmedim hatta görmedik. ziya arkadaşımız aracı denedi onda FR var 17" jantlı. sadece alacağın jantın ET değerini kontrol et ben onu es geçtim bazen çukurda yada tumsekte sürtme yapıyor. yavaş geçişlerde olmuyor.

Ben de eski kasalar da 18" taraftarıyım tabiki dikkatli kullanmak gerekiyor. Biraz konfordan ödün verirsiniz fakat görüntü olarak ince yanak sert lastik ile mükemmel bir uyum sağlamış olur. Yay veya bütceniz biraz fazla ise coilover almanı tavsiye ederim.

Abicim bence 17inc tak 3.5 cmde yay super oluyor ben dun taktim 17 inc, yay takmicaktim araba jeep gibi durdu ve kotu olmustu ama su anda arabami gormek icin heycanlaniyorum hep karsisinda oturmak istiyorum 18 inc arabayi yorar suspansiyon sertlesir ben 17 diorum :)
Müsait bir zamanda foto yüklemeni bekliyorum kardeşim.

18 jant al arkadaşına söyle lastik basınç ayarlarını hafızaya alsın arabanın teybinin üzerinde car yazan düğmeye basıp menüden bulsun lastik kontrolü

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Geri
Üst Alt