Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18' bbs ch-black(orjinal)+225-40-18 roadstone lastikler

Kutuları, kullanım klavuzu en basit örnek. Jantın arkasındaki seri numaralarından da anlaşılabilir belki daha iyi bilgisi olan yazar zaten burada :)

Kutuları, kullanım klavuzu en basit örnek. Jantın arkasındaki seri numaralarından da anlaşılabilir belki daha iyi bilgisi olan yazar zaten burada :)
öndeki ve iç kısımdaki bbs-ch-8j gibi kabartmalar orjinal demek değil heralde dimi,yani replicalarda da bu durum mevcutmu acaba?

aracına uyuyorsa durma ara kapat kapat ürünü tamam aldım..de
sen hala bu yazıyı okuyorsun..yaw okuma ara arkadaşını vermesin on saniyede başkasına..bak hala beni okuyor..
anladın herhalde alınması lazım

orjınal bbslerde cızık oldugundan altından bırebır aynı renk cıkar.sonradan boyama degıldır tabı jantı cızıp bakıcak degılsın ama mutlaka ıc tarafında b yerde ufak cızıkler mevcuttur.kolların arasında bbs yazar ufak.made in germany faln yazar ıcınde

Benim ch'ler replika iç kısımda Germany yazıyor, replikalarını da yine almanların üretmesi hoş bişe bence... :)

sadece germany mi yazıyor replıcalarda yoksa made ın germany mi

bence siyah a siyah biraz boğar gibi ama jantlarda çok güzel bu gece bostancıda beya leonda gördüm gerçekden beyaz arabada şık durmuş ama siyahda nasıl siyah ben olsam takmam ama alıp 300 lira ya boyatırım diyosan kaçırma

Geri
Üst Alt