Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18' bbs ch-black(orjinal)+225-40-18 roadstone lastikler

hiç düşünme jantlar kacmadan al jantları BBS+lastikler=1800 tl iyi fiyat

bence kaçmaz..
bunun yanında siyah arabaya siyah jant olayı artık bi çok önde gelen marka da direkt opsiyon listesinde..bunun yanında siyah arabaya siyah boğar diye bişi yok..bi rengin bişiyi boğması için alakasız konsepte olması gerekir..siyah arabaya siyah jant aracın genel bakışı siyahsa bence çok güzel olur..
siyah arabayı boğar olayı tamamen jant denilen şeylerin uzun süreden beri gri olarak gelmesinden kaynaklı olarak biraz ön yargı gibi..

örnek bi foto olsun..

Bencede jantlar kaçmaz siyah aracada gayet güzel olur yay+jant görüntüyü çok değiştirir :)

xx

aracına uyuyorsa durma ara kapat kapat ürünü tamam aldım..de
sen hala bu yazıyı okuyorsun..yaw okuma ara arkadaşını vermesin on saniyede başkasına..bak hala beni okuyor..
anladın herhalde alınması lazım
daha bişe demene gerek yok abi tamamdır:D tşk

bence kaçmaz..
bunun yanında siyah arabaya siyah jant olayı artık bi çok önde gelen marka da direkt opsiyon listesinde..bunun yanında siyah arabaya siyah boğar diye bişi yok..bi rengin bişiyi boğması için alakasız konsepte olması gerekir..siyah arabaya siyah jant aracın genel bakışı siyahsa bence çok güzel olur..
siyah arabayı boğar olayı tamamen jant denilen şeylerin uzun süreden beri gri olarak gelmesinden kaynaklı olarak biraz ön yargı gibi..

örnek bi foto olsun..

[URL="http://ressim.net/s/upload/e10f9447.jpg"][/URL]
aslında doğru söylüyosun,jant denilince biz hep gri bilmişiz(9-10takım kendim değiştirdim:))jantları opsiyonlattım,herhangi bi düşünce değişikliği olmazsa alıyorum yani.tşkler yazın için...

Bencede jantları kaçırma sihay takmam dersende boyatıverirsin çok sorun olmaz ;)

Geri
Üst Alt