Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18 aydır yatan cupraya bişey olurmu.

alınmaz bu araç üzerinde ah vardır göz vardır :eek:

(kimse almazsa ben alayım ama öncelik cezmi abimin :D

evt artık herhalde kimse arabaya sulanmayacaktır gibime geliyor
araba gidildi görüldü ve ortaya çıan sonuç şu
2.0 FSİ mış...cupra değilmişşşş

hadi ya :( kaç hplik düz olarak 180 ve 200hp 2.0tfsılarda var turboluysa sıkıntı yok ama turbo yoksa gerek yok :)

150lik mi bu yani hmm...:confused:

Maalesef büyük bir hüsranla İstanbul dan dönmüş arabanın sadece arkasında CUPRA yazıyomuş binenlerinde ne olduğundan nasıl bir araç olduğundan haberleri yok pardon binmeyenlerin :) Taylan abim yazık oldu.Kısa sürede gidip geleceğini bilsem bende kendisiyle gelecektim o olmadı kırmızı bi FR varmış ona baktırırdım ben ona ama tek olunca hayal kırıklığına uğramış dönmüş geri hemen.Uykularını kaçırmaya başlamıştı bu CUPRA ama CUPRA ÇUPRA çıktı :D 2.0 150'lik neyse önümüzdeki maçlara bakacaz Taylan abi sıkma sen canını senin arabada güzel hemde o CUPRA çakmasından daha güzel :)

Allah razi olsun arkadaslar,ewet aynen Öyle oldu hÜsranla sonuçlandi hevesİmİz kursağimizda kaldi,Çok araştiramadik sahibinin kıllığı yüzünden cep telefonuna gelen resİmler sonucu gittik bİzde,tamponlar v.s herşey cupra garaj bİ acıldıi benİm yÜzÜm ışıldadı etrafinda bİr tur attim her Şey mÜkemmel,kapilar açildi hafİf bİr dumur ve morarma gÖzlerİm doldu nerdeyse hemen kaputu açtım eskİ nesİl 2.0 fsİ turbosuz,bİ kriz ani yaşadim hafİften.. bİlgİlendİrme yanlış beni yönlendirenlerİn aptalliĞi sonucu İzİmİze gerİ dÖndÜk can sağliği dedİk napalim.hakkimizda hayirlisi buymuş zaten ben vazgeçince bi müşteri daha vardi o bakti benden sonra aldimi almadi artik bİlmiom ben yüzümü öne eğdim Çiktim,ankaraya kadar agzim susmadi küfür etmekten.meger ne küfürler biliyomuşum ben.saglik olsun artik.

Geri
Üst Alt