Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18 aydır yatan cupraya bişey olurmu.

18 aydır aynı noktada duruyorsa lastiklerin de değişmesi gerekebilir diye düşünüyorum.

bugun servisle görüştüm onlarda turbo triger ve carbon clean + genel bi bakımdan sonra sorun olmıycanı söylediler aracın lastıkleri tamamen eğrilmiş yanlız.çatlamalar var betonda durmaktan olsa gerek yere yapışık.servis 1000 tl gibi bir bakım ihtiyaç listesi çıkarttı

50 bine alacaksan arabayı isterse başına 3 bin lira masraf çıkarsın bakımlardan yine kardasın.Şuan istesende şıfır cupra alamıyorsun.Kaldıki hem kırmızı hem 9k da bir araba :)

Turbo mu. O servis neresi ise, bi daha gitmeyin :)

Evet turboya bakmak ya da bakımı neymiş 9k daki arabanın :)

Sen mümkünse biraz daha yatmasını sağla o arabanın öyle al.Ocak vergisini de ödesinler:D

yaa alalımda turbosunada baksınlar sorun deil, servis işte laf kalabalığı..

Sen mümkünse biraz daha yatmasını sağla o arabanın öyle al.Ocak vergisini de ödesinler:D
yok abi yaa kaçacak araba bugun görücüye cıksa bir sn durmaz ben tamamen tesadüfen buldum garajda yatan araç,satma niyetleride yoktu uyuyan bir devi uyandırdım,bir haftadır dil döküyorum bakalım sonuç ne olacak,ama ben almazsam arabayada acırım valla seata şikayet ederim.derim cupraya zulum ediyolar cupra cupra oldugu güne nalet eder.

Taylan kardeşim..Allah hayrını göstersin,fakat vazgeçersen senin aracılığınla bende talibim

taylan kardeşim..allah hayrını göstersin,fakat vazgeçersen senin aracılığınla bende talibim
vazgeçmekmİ :D cezmİ abİ bİr haftadir uyumuyom ben :D hem benim cupram senİn cuprandir abİ her zaman emİrİnde,Şaka bİ yana eĞer olumsuz sonuÇlanirsa burdan yazicam zaten.ben vazgeÇmemde onlar bİraz dengesİz.ben + bİrkaÇ bİn tl yede sesİmİ Çikarmiyorum muayene sİgorta pul v.s kabulum zaten.

Geri
Üst Alt