Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18 aydır yatan cupraya bişey olurmu.

9 binde 2008 kırmızı cupra bulmuşsun hiç sesini çıkarma daha,usulca al arabayı:D

Burda yazilanlarin cogu dogru ama lutfen soyledigimi dinleyin ve muhakkak yetkili seat servisinde calistirin arabayi. Direk marş basip yurutmeyin. Aracta gozle gorunmeyen bir sorun vardir kaş yapim derken göz çıkarmayın. Nolur nolmaz.

hikayesi ağır be yahu, cupra al keyfini alamadan ruhunu teslim et... araba tarafından da kötü, 240 beygirle hizmet vermek coşmak üzere tam açılmak üzereyken hevesin kursağında kalsın, tüm beygirlerin kulakları düşmüştür...

sözün bittiği yer.

Araç hiç kımıldamadıysa lastikler hep sabit bir noktaya bastığı için tellerde kopma olmuştur. 4 Lastik almanız gerekir. Onun dışında bütün filtreler değişmeniz gerekir, yağıydı suyuydu derken hepsine baktırmanız gerekir. Onun dışında da bir sıkıntısı olacağını düşünmüyorum. Expertizinde sorun olmasa bile aldıktan sonra bi süre şöyle sakin kullanıp arabayı dinlemenizde fayda var. Görünmeyen bi problem olma ihtimaline karşılık. Alınır mı? Tabiki de alınır.

Yorumlarınız için tek tek teşekkür ederim arkadaslar,gerçektende değer bir araç 9 bin km de olması şaka gibi,emsalsiz denilebilir,şuan haber bekliyorum,ok dedikleri an yapıştırıp gidiyorum.karşı tarafın kararsız olması ve benim kişiyle direk irtibata geçememem olayı uzatıyo,araç sahibi şuan bi bayan benle direk muhatapda olmuyo,arada kuzenim var aramızı bulmaya calışıo.galiba aracın hüzünlü bi hikayeside var,sabah ben bu arabayı garajda görmek istemıom artık demiş,öğlen de satmıycam dursun demiş,el mahkum beklioz.hayırlısı.

boşver aga yaaa sıfır cillop gibi leon lar 40 bin civarına dururken hasta yaşlı leona 50 bin küsür vermek mantıksız...
senin bu alışveriş para iiçin zengin dul almaya dönmüş...kız olsun baldırı düz olsun.

boşver aga yaaa sıfır cillop gibi leon lar 40 bin civarına dururken hasta yaşlı leona 50 bin küsür vermek mantıksız...
senin bu alışveriş para iiçin zengin dul almaya dönmüş...kız olsun baldırı düz olsun.
öldürdün beni sarı çup çup cupra :D :D

hikayesi ağır be yahu, cupra al keyfini alamadan ruhunu teslim et... araba tarafından da kötü, 240 beygirle hizmet vermek coşmak üzere tam açılmak üzereyken hevesin kursağında kalsın, tüm beygirlerin kulakları düşmüştür...

sözün bittiği yer.
+1 arabadan çok hikayeye takıldım. Yazık. Duygusalım galiba bu aralar:)

Bu arada lastikler ve ağır periyodik bakımı dışında araç şahlanmayı bekliyordur hiçbir sıkıntısı olmaz.

serhat ın dedıgı gıbı servıs cagırıp calıstırırsan rıske atmamıs olursun !!! en basıtı bı hortumunı bı seyını fare yemıstır bı sey olmustur ıyıce bı kontrol edılır

Geri
Üst Alt