Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

16 mart büyük seat buluşmasi

Arkadaşlar pazar günü istanbulda hava yağışlı diyor hava durumunda. Kapali mekan varmi gideceğimiz yerde. İslanmiyalim :)

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Problem değil hakancim zaten şuanda 90 araca yakin bir kalabalik var bu sayinin içinde seninki devede pire sen gel yeterki :)

Gelirim abim benim ayip sana :) emre abi bu arada bulusma isini nasil ayarlicaz dedigim gibimi sen honda cemden geciceksin bende mahmutbeydenmi gecicem 2. Köprünün cikisinda bulusmak icin????

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hep beraber gelmeniz ve yine hep beraber orada olmamız beni çok sevindirir.sağolun.

sıkıntı olmazsa trakya olarak 3 araç ordayız cezmi baba...:zipla:şoför

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Abi ozaman napalim biliyomusun ben edirneden gelicek tayfayi alim mahmutbey giselerden sende honda cemin ordan al fsm cikista sagda bulusalim olurmu?

aynen öyle yapalım. her zamanki gibi... gişe çıkışı sağda buluşalım hakanım...

1- Kfy
2- Kfy_can
3- Absolut
4- seçkin+1
5- lejyoner
6- kaptan
7- patron
8- ghostrider+elanor
9- Genius
10-KİREÇ
11-mehmet_one
12-pilajhavlusu
13-whiteraven
14-dadaş34
15-ayk****
16-gökhan_acr
17-merden
18-Hakan + 3
19-expectationstar
20-Redline kadir ( Ankara )
21-static-x + 2
22-
Levent Başkan
son hali budur herhalde başkan... [MENTION=19]06 levent 534[/MENTION]

Tamam muratım yaz numarami gise cikisindan ben alim sizi 05369816600

[MENTION=5017]Absolut[/MENTION] ankaradan igci memet ve volkan da gelecek bi aksilik olmazsa 1 araba gelecez

Geri
Üst Alt