Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

16 mart büyük seat buluşmasi

Eger trakyadan gelenleri bekliceksek mahmutbey gise cikisinda bulusuruz yada fsm cikisinda ,beklemiceksek honda cemin orasi uygundur

Eger trakyadan gelenleri bekliceksek mahmutbey gise cikisinda bulusuruz yada fsm cikisinda ,beklemiceksek honda cemin orasi uygundur

Abi ozaman napalim biliyomusun ben edirneden gelicek tayfayi alim mahmutbey giselerden sende honda cemin ordan al fsm cikista sagda bulusalim olurmu?

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu daha mantıklı sankki

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

1- Kfy
2- Kfy_can
3- Absolut
4- seçkin+1
5- lejyoner
6- kaptan
7- patron
8- ghostrider+elanor
9- Genius
10-KİREÇ
11-mehmet_one
12-pilajhavlusu
13-whiteraven
14-dadaş34
15-ayk****
16-gökhan_acr
17-merden
18-Hakan + 3
19-expectationstar
20-Redline kadir ( Ankara )
21-static-x + 2

evet arkadaşlar bugün sayı bildiriyoruz güzel bir buluşma olucak inşallah uzaktan yakından gelecek herkesin şimdiden ayağına gönlüne sağlık kazasız belasız inşallah
:seat

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

ben bursalıyım tam nerde olucak piknik acaba tam adres söyleyebilirmisiniz benim araba modifiyeli sıkıntı oluyor 2010 da ist. geldiğim de gişelerde arabayı bağlıyorlardı zor kurtardım çok problem bana bakalım bir şekilde gelicem işallah

nasıl geliceksin feribot veya karayolu ona göre haberleşiriz 555 978 28 23 buda benim numaram

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
1- Kfy
2- Kfy_can
3- Absolut
4- seçkin+1
5- lejyoner
6- kaptan
7- patron
8- ghostrider+elanor
9- Genius
10-KİREÇ
11-mehmet_one
12-pilajhavlusu
13-whiteraven
14-dadaş34
15-ayk****
16-gökhan_acr
17-merden
18-Hakan + 3
19-expectationstar
20-Redline kadir ( Ankara )
21-static-x + 2

evet arkadaşlar bugün sayı bildiriyoruz güzel bir buluşma olucak inşallah uzaktan yakından gelecek herkesin şimdiden ayağına gönlüne sağlık kazasız belasız inşallah

Abicim benim sayi degisebilir ona gore daha belli degil suanlik 1 2 kisi su koyabilir oyuzden bana belirsiz yaz bisi yap iste :)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Problem değil hakancim zaten şuanda 90 araca yakin bir kalabalik var bu sayinin içinde seninki devede pire sen gel yeterki :)

Geri
Üst Alt