Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü Hediye Önerisi :):)

O zaman Aykut'un dediği gibi güzel bir yerde yemek + güzel bir çiçek, şaşırtmak içinse yemek esnasında bir kemancı çıkagelip bir iki güzel parça çalabilir (bunun özellikle sevgililer gününde yapılabilitesi ve maliyetini bilemiyorum, tecrübe edenler paylaşırsa iyi olur)

Bugün fazla mı senarist oldum ne? :)

güzel bence :) ama bridge gibi biryerde öyle kemancı falan çağırırsak bulaşıkları yıkamak zorunda kalmayalım ?:)

eski bir hediyelik esya satıcısı olarak önerilerim kardeşim öncelikle kalıcı seyler evlimisin veya ailesi biliyormu tam bilmiyorum ama güzel birlikte cekilmiş bi fotonuzu halı üzerine tablo şeklinde yaptıra bilirsin ilerde evinizde güzel bi dekor olur köşesinede güzel bi yazı olabilir birde saat içerisine resim olabilir yanında taşısın dersen malum aksesuarı sever bayanlar bunlar haricinde diger arkadasların da dedigi gibi başa dönüp telefon yüzük tarzı seylerde olur ama daha ince düşünüp mesela tel alırsan kılıfına isimlerinizi işlet inan o telefondan çok dikkat ceker :eek:key:

sevgililer gununu gereksiz buldugumdan sevgilimden de birsey beklemedim, zaten almadi da :D benim icin cok siradan bir gun.. her neyse ama sana hediye olarak degisik birsey yapmak istersen Hediyelik Aktiviteler Merkezi | AktifHediye.com u onerebilirim. Belki degisik bir gun gecirtebilirsin sevgiline :) tum kategorilere bir bak, enteresan seyler var.

sevgililer gununu gereksiz buldugumdan sevgilimden de birsey beklemedim, zaten almadi da :D benim icin cok siradan bir gun.. her neyse ama sana hediye olarak degisik birsey yapmak istersen Hediyelik Aktiviteler Merkezi | AktifHediye.com u onerebilirim. Belki degisik bir gun gecirtebilirsin sevgiline :) tum kategorilere bir bak, enteresan seyler var.

İlginç şeyler var Merve bir inceleyeyim :) Teşekkür ederim aslında beklentisi yok ama yinede alınmalı diye düşüüyorum

Geri
Üst Alt