Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü Hediye Önerisi :):)

Elektronik çerçeve al, içine fotoğraflarınızı yükle.

Tabi ki poşetle verecek değilsin :) Kalp şeklinde bir kutu kullanabilirsin.

Seni tebrik ediyorum öncelikle ve ben çokta romantik birisi değilim.Aslında şu şekilde bilmem halledebilir misin yazıyorum :D bende çok romantik değilimdir aslında ama bakalım nasıl olacak :D

1 - Bir tane tanıdık yada bir şekilde sinemanın boş olduğu bir vakitte orası ile görüşeceksin kısa bir süreliğine...
2 - Önceden sizin resimlerinizden oluşan güzel bir slayt ve bu işi bilen bir arkadaşınla yapacaksın...
3 - Sinemaya gideceğiz diye götüreceksin sallamadan bilet alırmış gibi yapacaksın ve oturup bekleyeceksin sinemalarda genelde film başlamadan önce reklamlar veriliyor.Reklamlar gene verilecek kimse gelmemiş felan dediğinde erken geldik dicen reklamların hemen ardından sizin videonuz girecek ve sen önceden hemen arka sıraya koyduğun çiçeği vereceksin ve videoyu seyredeceksiniz :)
4 - Öncesinden de çok pahalı çok lüks olmayan bir mekanda yaz olsa sahil kenarında bi balık ekmek bile derdim ben öyle lüks seven birisi değilim :) tarihi mekanları daha fazla severim.Oradan da yer ayırtcaksın olayı bitireceksin.
5- Yemeğinizi yedikten sonrada arabayı çekiceksin denizi tam karşıdan gören bir yere ve içerisinde biraz duygusal anlar olay bitmiştir uzun gibi ama yapıldığında hepsi çok kısa sinema olayı 10 dk - yemek en fazla 1 yada 1.5 saat sahil kenarında arabada oturmak 1 saat 2 saat 10 dakikada olay bitmiştir ve bence alınacak hediyelerden çok daha güzel ve unutulmaz bir gün olur :D

PhotoShop'tan anliyorsan eger birlikte cektirdiginiz fotograflar arasindan en guzellerini seciceksin. Bana kalirsa 80 tane fotograf idealdir. Ufak tefek montajlarla biraz guzellestiriceksin. Bu fotograflari kronolojik siraya gore diziceksin. Her birisinin altina o gunu hatirlaticak guzel bir soz olabilir ya da her fotografin altina 2 satirlik cumlelerle bir hikaye olusturulabilir, tercih sana kalmis. Hersey bittikten sonra baskiya vericeksin, guzel bir matbaada kitap olarak bastiricaksin. Ister kenari telli (spiral mi diyorlardi, hatirlamiyorum), ister normal kitap seklinde. Kitabin boyutlari sana kalmis. Ister ufak bir kitap yap, ister dergi boyutunda.. Kitabi guzel bir sekilde paketliceksin. Kitap oldugunu anlar sekilde. Anlamasi sart! :) Basta gorunce paketi tebessum edicek, bozuntuya vermicek, icinden hatta senin icin odun bile diyebilir :) Sevgililer gununde kitap mi aldin diye :) (Yanlis anlasilmasin, kitapkolikler icin bir sIkinti yok, alabilirler.) Daha sonra paketi acinca, kitabi okumaya basladiginda, icinde ki o burukluk duygusalliga donusucek. Ve boylece bir sevgililer gunu gecmis olucak :)

PhotoShop'tan anliyorsan eger birlikte cektirdiginiz fotograflar arasindan en guzellerini seciceksin. Bana kalirsa 80 tane fotograf idealdir. Ufak tefek montajlarla biraz guzellestiriceksin. Bu fotograflari kronolojik siraya gore diziceksin. Her birisinin altina o gunu hatirlaticak guzel bir soz olabilir ya da her fotografin altina 2 satirlik cumlelerle bir hikaye olusturulabilir, tercih sana kalmis. Hersey bittikten sonra baskiya vericeksin, guzel bir matbaada kitap olarak bastiricaksin. Ister kenari telli (spiral mi diyorlardi, hatirlamiyorum), ister normal kitap seklinde. Kitabin boyutlari sana kalmis. Ister ufak bir kitap yap, ister dergi boyutunda.. Kitabi guzel bir sekilde paketliceksin. Kitap oldugunu anlar sekilde. Anlamasi sart! :) Basta gorunce paketi tebessum edicek, bozuntuya vermicek, icinden hatta senin icin odun bile diyebilir :) Sevgililer gununde kitap mi aldin diye :) (Yanlis anlasilmasin, kitapkolikler icin bir sIkinti yok, alabilirler.) Daha sonra paketi acinca, kitabi okumaya basladiginda, icinde ki o burukluk duygusalliga donusucek. Ve boylece bir sevgililer gunu gecmis olucak :)

Aslında bu dediğin hediye herşeye bedel olacak bir hediye ama onları gzel birşekilde ayarlamak lazım yani photoshopta güzel derlemek lazım oda benim elimden gelen birşey değil ama çok iyi tanıdıgım bir matbaacı abim var :) bu çook iyi bir fikir oldu dostum :) Çok teşekkür ederim olay tamamdır kararımı verdim :)

way bee adamın kız arkadası var kafa patlatıyo.. ya benn.. :kizgin::kizgin::mad::(:agla::ahkafam::drink:(duygu patlaması gecırdım resmen :))

Her iki ihtimalinde + - yönleri var tabi ama yanii senin daha rahat olduğunu düşünüyorum Mustafa kaşınma kardeşim :)

Geri
Üst Alt