Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

14 Şubat Sevgililer Günü Hediye Önerisi :):)

Konu, 'Sohbet' kısmında dgkndmrr tarafından paylaşıldı.

1. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    Arkadaşlar biliyorsunuz ki önümüzde sevgililer gününe az bir zaman kaldı kız arkadaşıma internetten o kadar araştırmama rağmen bir hediye beğenemedim . Sizin önerilerinizi bekliyorum . Şimdiden teşekkürler ;););););););)

2. ims

ims SCW Üyesi

974
    207
    43
    Belirli bir bütçe var mı yoksa ''para sorun değil'' mi diyorsun? :D

3. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    Yani uçuk olmamak şartıyla (örn:araba falan alamam şuanda:) herşey olabilir

4. ims

ims SCW Üyesi

974
    207
    43
    O zaman aklıma gelenler sıralayayım, eminim benden çok daha orijinal fikirler üretecek romantik üyelerimiz vardır. :) Ayrıca bayan üyelerimiz de destek verebilirler.

Elektronikten hoşlanıyorsa, telefon, tablet vs., kullanıyorsa zevkine göre güzel bir kolye, yüzük (pırlantalı vs. olabilir), beden ölçüsünü tutturabilirim dersen güzel bir kıyafet.

Bunların dışında kendisinin istediği ya da beğendiğini bildiğin bir şeyler de olabilir.

Hadi bakalım SCW gösterin romantizminizi ;)

5. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    Şimdiye kadar işte o yazdıklarının hemen hemen hepsini aldım diyebilirim . Keşke almasaymışım falan diyorum bazen :) Evet bayan üyelerin yardımına ihtiyaç var onlara ne alınsa daha çok mutlu olurlardı :)

6. aykutx

aykutx SCW Üyesi

92
    22
    8
    Benim şahsi fikrim hediyenin ağırlığının yüksek olmamasından yana. Yani iyi bir yerde şık bir yemek yiyip hoş bir hediye ile taçlandırmak daha güzel olur. İstanbul Anadalu yakası için beylerbeyinde Bridge restaurant var. İki köprüyüde görebileceğiniz, enfes yemekleri olan bir yer. Devlet büyüklerimizden hatta sosyeteden birilerini görmeniz kaçınılmaz. Bir şişe şarap + Güzel bir yemek kişi başı 70-80 arası tutar(Servis bedeli dahil bahşişe gerek yok). Tabi rezervasyon yaptırıp cam kenarını ayarlamanızı şiddetle tavsiye ederim.

7. ims

ims SCW Üyesi

974
    207
    43
    Valla bu işler böyle oluyor maalesef, al al eni sonu başa dönmek zorunda kalıyorsun. :D

8. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    Bridge restaurat'ı bilirim geçen sene şirket yemeğimizi orada vermiştik .. Yani evet mantıklı ruhu dinlendiren biryer .Benden bir hediye beklemediğini biliyorum hatta bunu bazen sözlü bile dile getiriyor ama yinede alınmalıdır diye düşünüyorum ama sadece gördüğünde aa diyecek birşey olsun istiyorum bu pahalı olacağı anlamını taşımıyor :) ama farklı birşey işte :)

9. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    aynen öyle :)

10. Turhal

Turhal SCW Üyesi

695
    135
    43
    daha 1 ay var be güzel kardeşim.
    böyle bir konuda bu kadar erken davranarak gösterdiğin duyarlılıktan dolayı seni tebrik ediyorum :eek:key:

Sayfayı Paylaş