Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1 depo ile 250 km giden araçlar hangileri acaba :)

Aradaki fiyat farkına, 385hp olur o TFSI.

ayberk yuklemek ıstedıgın zaman bıle fr ıle cupra arasında parca farkı ortaya cıkıyor tamamen motora gırmeden yanı forged yapmadan 185 lıkten o gucu cıkartamaz

---------- Post added at 08:58 ---------- Previous post was at 08:56 ----------

ayberk en güzel cevabı vermiş yine :) Sadece chip ve bir kac işlemle o 230 240 bg i zaten yakalıcam bu yaza. belki daha fazla bakalım.. :)

daha fazlası ıcın otur bır dusun bır dunya para harcıyacaksın 185 lık ıcın degmez sat cupra yap daha ıyı chıple bıle 300+ yapabılıyorsun elındekını bu guce ulaştırmak ıcın bır dunya para dokeceksın

faruk abi dizel alacaksın!!!!:):):) kaçar yok bu arada depo kac lıtre

---------- Post added at 09:03 ---------- Previous post was at 08:59 ----------

bu arada dızel bır aracla devamlı yuklenerek gıtmek uzn donemde arıza ya sebep olur benzınlı kadar sıkıstırmaya gelmez

Kıvanç dizellere bir türlü alışamadım ben benzincilerdenim aga. homurtuya tahammülüm yok bide çok para. yakıt parası sürekli cebimden çıkacak bişey olsa ne bilim yıllık 40bin falan gitsem kendime o zaman tabiki dizel derim ama yok o kadar menzilim.

daha fazlası ıcın otur bır dusun bır dunya para harcıyacaksın 185 lık ıcın degmez sat cupra yap daha ıyı chıple bıle 300+ yapabılıyorsun elındekını bu guce ulaştırmak ıcın bır dunya para dokeceksın[/QUOTE]

cupra 245 bildiği kadarıyla. bende 225 230 u yakalamak istiyorum zaten. daha fazlası zarar bence :) yinede tavsiyen için sağol mehmet abi..

ayberk yuklemek ıstedıgın zaman bıle fr ıle cupra arasında parca farkı ortaya cıkıyor tamamen motora gırmeden yanı forged yapmadan 185 lıkten o gucu cıkartamaz

---------- Post added at 08:58 ---------- Previous post was at 08:56 ----------

daha fazlası ıcın otur bır dusun bır dunya para harcıyacaksın 185 lık ıcın degmez sat cupra yap daha ıyı chıple bıle 300+ yapabılıyorsun elındekını bu guce ulaştırmak ıcın bır dunya para dokeceksın
Ben parça farkından bahsetmedim.
Aradaki fiyat farkıyla Cupra'nın chiplisinden de daha güçlü bi araç yapılabileceğinden bahsettim.

O zaman insanlar arabalarına Cupra tamponları, hava filtreleri egzozları, jantları da boşuna alıyo Mehmet Abi. Fazladan 20, 30 milyar verip Cupra alsın herkes.

Ben parça farkından bahsetmedim.
Aradaki fiyat farkıyla Cupra'nın chiplisinden de daha güçlü bi araç yapılabileceğinden bahsettim.

O zaman insanlar arabalarına Cupra tamponları, hava filtreleri egzozları, jantları da boşuna alıyo Mehmet Abi. Fazladan 20, 30 milyar verip Cupra alsın herkes.

sen okuma ozurlumusun yazılanları duzgun oku yada cevap verme 185 lık leonda Frda kullanılan malzemeyı bıle kullanmaz bu seat senın yazdıgın guclere cıkabılmesı ıcın bu aracın motoruna yanı forged olayına gırmesı gerekıyor gerı kalanları yazmıyorum sen bılıyorsun ısın sadece colpa olsun

sen okuma ozurlumusun yazılanları duzgun oku yada cevap verme 185 lık leonda Frda kullanılan malzemeyı bıle kullanmaz bu seat senın yazdıgın guclere cıkabılmesı ıcın bu aracın motoruna yanı forged olayına gırmesı gerekıyor gerı kalanları yazmıyorum sen bılıyorsun ısın sadece colpa olsun
Mehmetim wikipedia kaynaklarına bakarsak eğer doğruysa tabii,125 kw dan-195 kw ya kadar olan 2.0 tfsı vw motorlarının alt yapısı ve kullanılan malzemeler aynı.Dolayısı ile max.265 bgye kadar çıkılabilir gibi gözüküyor.Yine yazıyorum wikipedia da yazana göre.195 kw dan sonra motorda malzeme değişimine gidiyor.Hatta 169 kw ya kadar kullanılan k03 turbo ,169 kw üzerinde ise k04 turbo kullanıldığını yazmış.Buda gösteriyorki 185 bglik tfsı motorlar 220-230 bglere kadar yazılımla çıkabilir.Onun üzerine ise ancak turbo değişimi ve yazılım gerekir gibi gözüküyor.

Mehmetim wikipedia kaynaklarına bakarsak eğer doğruysa tabii,125 kw dan-195 kw ya kadar olan 2.0 tfsı vw motorlarının alt yapısı ve kullanılan malzemeler aynı.Dolayısı ile max.265 bgye kadar çıkılabilir gibi gözüküyor.Yine yazıyorum wikipedia da yazana göre.195 kw dan sonra motorda malzeme değişimine gidiyor.Hatta 169 kw ya kadar kullanılan k03 turbo ,169 kw üzerinde ise k04 turbo kullanıldığını yazmış.Buda gösteriyorki 185 bglik tfsı motorlar 220-230 bglere kadar yazılımla çıkabilir.Onun üzerine ise ancak turbo değişimi ve yazılım gerekir gibi gözüküyor.

tekın abı yazdıklarına katılıyorum chıple 185 lık makıne chıple o guclere cıkar ona bırsey demıyorum ayberk 385 hpden bahsedıyor kaldı kı aracı yuklemek ıstıyorsam 185 lık degıl cupra yuklemek ısterım eskı kasa fr ıle cupra-r arasında bıle bu malzeme farkı barız ortaya cıkıyordu kaldı kı yenı kasalarda 400+larda kullanan kısıler var benım anlatmak ıstedıgım bu 185 lık makıneler frın bıle altı ılk cıktıgında cok kısa bır sure geldıler buna masraf yapmak yerıne fr yada olabılıyorsa cupra yapmak cuprada eksoz-cai chıp ıle 300+ guclere rahat cıkılabılıyor bana bu sekılde daha mantıklı gelıyor ara bır araca yuklenmek yerıne cupra alıp yuklenmek daha mantıklı

Geri
Üst Alt