Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

1.9TDI Arıyorum

Konu, 'Arıyorum' kısmında setnogrom tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Merhaba baylar,bayanlar;
    1.9TDI ibiza,leon,cordoba,fabia RS gibi araçlar arıyorum.
    ilk tercih olarak 6 ileri vitesli ama 5 ileride olur.Fiyat olarak 21bin lira civarında temiz değişensiz,değişensizden kastım ağır hasar olmamasıdır..Sahibinden gibi sitelerin zaten müdavimi olduk çevrenizde yada kendinizde varsa böyle satılık araçlar bilgi verirseniz sevinirim.
    Teşekkürler.

xx

2. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    buralarda bulursan(izmit) ilanlarda
    ben gidip bakarım gelemene değecek bir şeyse sana haber veririm gelip bakarsın.eğer
    ilanlarda konyada varsa hafta içi orada olucam onada bakarım engin şu an için çevremde yok hayırlısı olsun

3. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    su 4 kapı senın kasa 1.9 tdı lara bakabılırsın motor aynı enjektor turbo farkı var ama hıc bsy ımkansız deıl o da 200+ yapılır :)

4. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Valla çok sevinirim abi genelde ist içine bakıyorum.Eğer bulursam haber veririm çok tşkler :)

xx

5. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Can tek kapı zaten bana pek cazip değil ama temizinede yok demem tabi.
    Bugün çift kapı bi 1.9 tdı ibizaya bakmaya gittim araç tavan hariç boyalı ama boyayı görmen lazım bu kadarmı kötü olur sanki kireçle karıştırıp boyamışlar.Boyası az düzgün olsaydı hemen alabilirdim.Ama motora baktıracağım uygun zamanda lakin motorunda ağır bakım vs yapılmamış ama eleman yaptırdım diyip durdu.

1.9 tdı bi yazılım bi cooler bide kat iptali yeter benim açımdan :)

xx

6. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    onlardan da az var aslında cok fazla yok.butcene uyarsa golf ıv pd130 lar var,oyle bsy alırsan o da ıyı olur

7. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Şuan onlarada bakıyorum birazda kaskoyu düşünüyorum İstanbul!da şart bu unsurda :)

xx

8. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    kesınlıkle oyle.dızel konusunda kararlısın dımı bence 1.8 t ye de yonelebılırsın yol yakınken :)

9. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    puhaha Yanında Serhat mı var zaten beynimi kemirdi durdu, ama sağolsun çok araç bakıyor benim için :)

1.8t güzel olur ama beni bu sene çok kasar.Dizel en uygunu yoldan çıkartmayın beni lütfen :)

xx

10. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    serhatı kım kandırdı sordun mu hıc :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş