Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.9TDI Arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1.9 TDI stock tercihimdir.Çünkü stock haldeki bi aracı güçlendirmek ayrı keyif verici bir durum.200 hp ile başlamak başka ama 130 hplik bi aracı 200 hp ye çıkarmak çok ayrı bir keyif.Aradaki o güç farklarını ve yanında uğraşması kadar güzel birşey yok:)
Zaten istediğim gibi bir araç bulamadım artık vazgeçmek üzereyim baktığım araçlar modlanak gibi şeyler değil :)

xx

toledo 2004 model signo plus pd150 :D 180 küsür bin kmde boyasız tamamen stock :) aracın ruhsatı bana ait deil ama benim gibi düşünün siz :D

1 hafta içinde cupra tamponlar cupra marşpiyel güzel bi jantla birazda cila ile cok farklı hale gelecek :D

1.9 TDI stock tercihimdir.Çünkü stock haldeki bi aracı güçlendirmek ayrı keyif verici bir durum.200 hp ile başlamak başka ama 130 hplik bi aracı 200 hp ye çıkarmak çok ayrı bir keyif.Aradaki o güç farklarını ve yanında uğraşması kadar güzel birşey yok:)
Zaten istediğim gibi bir araç bulamadım artık vazgeçmek üzereyim baktığım araçlar modlanak gibi şeyler değil :)

xx

ibizayı stock halde verebilirim sadece yazılım ve egzozla :D stock turbo :)

Doğukan, bu toledo nerde ya? Görmedim Adana'da galiba hiç. Fiyatı nedir?
toledo 2004 model signo plus pd150 :D 180 küsür bin kmde boyasız tamamen stock :) aracın ruhsatı bana ait deil ama benim gibi düşünün siz :D

1 hafta içinde cupra tamponlar cupra marşpiyel güzel bi jantla birazda cila ile cok farklı hale gelecek :D

Adana sarı topsportun sahıbı gokhanın arkadasında vardı bır tane dıye hatırlıyorum.

Ben de çok merak ettim bu toledoyu. Ben de müşteriyim :)

özeli tüzeli yok arkadaşlar direk burdan yazarım araç 180 küsür bin kmde.. boya yok ama kaputunda cok fazla taş izi oldugu için kaputu boya istiyor.. içi pırıl pırıl tek kusuru yok.. sunroof klima falan catır catır calışıyor.. araba bordo ekstra olarak sadece xenon var şu anda.. tek fiyat 25000 TL.. pazarlık yok :)

düşünen olursa 0507 755 93 01 numaram :)

Arkadaşlar konu kapatılabilir.1.9 tdı yalan oldu :)
Herkese teşekkürler.

xx

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt