Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.8t fr

emre; yunus takas kabul ediyorsa benimkiyle kafa kafaya halledelim :)

emre antalyadan ankaraya satılan sarı ibizada mı fr değildi?? kocaelideki 1.8t fr donanımlı olmayabilir ama sarı ibizada iddalıyım çünkü o aracı biz alıcaktık :D
abi işte bahsettiğin araç bu olmasın :)

hayrılı satışlar bu da cupranın lüçük kardeşi :)
kendisi küçük gideri büyük abi:D

hayırlı satışlar emre.
teşekkür ederim mehmet abi

emre; yunus takas kabul ediyorsa benimkiyle kafa kafaya halledelim :)
yunus da diyoki rızanın jantlarıyla frenlerini takas edelim :D

Senın gordugun fr'ların birincisi hiç birisi gerçek fr deil sözgelimi söyleniyo(sahipleri sadece aynı motor diye yapıyo sanırım) ikinciside hadi görmüş olsan bile kesinlikle 1.8t fr deil bununda üstünü çizerek söylüyorum :) söylediklerim yanlış anlaşılmasın ama bu araçtan 2003 kırmızı 1.8t dışında ki oda fr donanımlı deil başka 1 tane yoktur ...
emre sızınkısı makyajlı fr otekılerı fr degıl dıye bsy soz konusu degıl yanı :) 2007 de cuprası da fr ı da makyajlandı bu kasanın,keza senın cupra tdı ıle de bızım cupra tdı arasında farklılıklar vardı,kırmızı 1.8t fr ıle sızın fr arasındakı durumda bundan ıbaret.mesela 1.9 tdı 130 lukların alayı turkıyede sport olarak gecıyor fr degıller.kı soyle soylım bundan 3-4 sene oncesınde kırmızı 1.8t Fr da gormustum evımın onunde hatta bom bom baktım acaba 1.4 tek kapılardan mı dıye araba bıldıgın Fr dı :) sızın araba dogusta satılıga cıkana kadar cogu kısının bu arabadan bıle haberı yoktu Tr de mk4 1.8t ıbıza yok dıyoduk durmadan :)

Yunus benim jantlari iyice oldurmus ama cani saolsun onun ):
Ama bi tur atamadik fr ile ona uzulurum..

Ya arkadaslar ha bi tane ha 3 tane; sonucta ozel bi arac -bence-. Sahip olmayi zamaninda cok istemistim ama yunus benden hizli davrandi :D

araç çok güzelmiş yahu :) evli olmasan insanın içini kaynatıyor... fiyatta uygunmuş, bu fiyata çok iyi sanki...

bu makina turkiyede tek 1.8 20 v efsane motor leon almadan once dod ta gormustum araci alsam mi diye baya bir dusunmustum insani yoldan cikartir bu araba :) su an bile alayina gider bu hp we kg orani ile :)

Geri
Üst Alt