Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.8t fr

Güzel araç, Emre'nin dediği gibi inşallah değerini bilene gider.

mükemmel bir araç umarım kıymetını bılen bırıne gider benzın fiyatları azcık dusuk olsa kacırmam ben alırım ;)

hayırlı satışlar çok güzel bir araç yanıyor maşşalah ama türkiyede tek değil malesef benim gördüğüm 3. fr bu..

Senın gordugun fr'ların birincisi hiç birisi gerçek fr deil sözgelimi söyleniyo(sahipleri sadece aynı motor diye yapıyo sanırım) ikinciside hadi görmüş olsan bile kesinlikle 1.8t fr deil bununda üstünü çizerek söylüyorum :) söylediklerim yanlış anlaşılmasın ama bu araçtan 2003 kırmızı 1.8t dışında ki oda fr donanımlı deil başka 1 tane yoktur ...

emre antalyadan ankaraya satılan sarı ibizada mı fr değildi?? kocaelideki 1.8t fr donanımlı olmayabilir ama sarı ibizada iddalıyım çünkü o aracı biz alıcaktık :D

hayrılı satışlar bu da cupranın lüçük kardeşi :)

Geri
Üst Alt