Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6Tdi chip hk

1.6 TDI lar için chip olmaması gerçekten cıddı can sıkıcı bir durum

ben ilk aldığımde her yerle görüştüm bizim arabaların üzerindeki beyin yeni tip beyinmiş mercedes e320 cdi ile aynı beyinmiş continental marka bunu yazacak cihazda henüz çıkmamış bunun için yazamıyorlar beyini içini açsalarda otp cihazıylada yapsalar olmuyormuş bana dedikleri oda bir yıl önce araştırmıştır 3-5 aya onuda yazarız diyordu herkes ama ortada hala bişe yok :)

Eski konumu buldum canlandırayım dedim :) Piyasada çokca isimler dolaşmaya başladı yine. Forumda Megachips yazılım attıran varmı acaba 1.6tdi için.Dyno görsellerine göre 105-145hp çıkıyor fakat tekerden alınan güç 121hp.Sıkıntı yaratırmı yazılım ileride hiç bir fikrim yok.650tl de fiyat istiyolar..

Bir arkadaşıma ankarada chiptuning06 diye bir chip önerilmiş. Common rail vw grubu motorlarla uyumlu olduğu yazıyor özelliklerinde ama daha önce hiç duymamıştım bu markayı.Ürünü aratırsanız sitesi mevcut acaba nasıl kullanan varmı bu cihazı? 1.6TDi Leon için özellikle

Hocam merhabalar 17 Martta Ankarada Evotech Chip Tuning firmasının bayiğinide bulunduran bir İşyeri açmaktayız. Yazılımlarımız BOX değil Chip Tuningdir. 1 Yıl garantili olup sınırsız kilometredir.

Dilerseniz internette araştırma yapabilirsiniz , YouTube a Evotech yazabilirsiniz.

Açılışta SCW üyerine özel indirimler olacaktır. Ayrıca SCW ailesi açılışta orda olacaktır sizide yazılım yaptırmasanız bile kesinlikle aramızda görmek isteriz.

Saygılar...

Eski konumu buldum canlandırayım dedim :) Piyasada çokca isimler dolaşmaya başladı yine. Forumda Megachips yazılım attıran varmı acaba 1.6tdi için.Dyno görsellerine göre 105-145hp çıkıyor fakat tekerden alınan güç 121hp.Sıkıntı yaratırmı yazılım ileride hiç bir fikrim yok.650tl de fiyat istiyolar..

Bu arada 1.6TDI lar için yazılım yapılabiliyor mesajınızı yazdığınız dönemde yapılamıyordu evet:D

Önümüzdeki hafta Manisadayım. Sende Megachipslenenlerden olabilirsin..

Cumartesi İZMİR e geçiyorum. bikaç gün izmirde kalıp dönüşte Manisaya uğrayacağım. ordada 3-4 araba yapılacak.

Bizim fiyatımız piyasaya göre bihayli uygun olmasının yanında yazılımlarımız onlarca DSG li araç da denenip, diğer markalardan üstün olduğu defalarca görülmüştür.

Daha detaylı bilgi için mesai saatlerinde arayabilirsin. 0 532 243 73 66

Geri
Üst Alt