Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

1.6Tdi chip hk

Konu, 'Tuning' kısmında Badoo tarafından paylaşıldı.

1. Badoo

Badoo SCW Üyesi

43
    3
    8
    Bir arkadaşıma ankarada chiptuning06 diye bir chip önerilmiş. Common rail vw grubu motorlarla uyumlu olduğu yazıyor özelliklerinde ama daha önce hiç duymamıştım bu markayı.Ürünü aratırsanız sitesi mevcut acaba nasıl kullanan varmı bu cihazı? 1.6TDi Leon için özellikle

2. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    boxlar yanıltma mantığıyla çalışıyor o yüzden güvenli değil kesinlikle taktırmayın

3. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
    Boş yere para harcamayın.

4. Badoo

Badoo SCW Üyesi

43
    3
    8
    Anladım teşekkür ederim arkadaşlar bende iletiyim arkadaşa ;) peki yazılım olayı nasıl oluyor güvenilebilicek kimler var o da riskli değilmi?

5. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    şu an 1.6 tdi lar için yazılımı bir tek abt yapıyor garanti de veriyor fakat o da uçuk rakamlar istiyor

6. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    Enes abi abtde box yapıyor yazılım değil

7. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    hadi ya ben var diye biliyordum yalnış biliyormuşum demek ki sağol düzelttiğin için murat

8. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    bende öyle sanıyodum dün buna benzer konu açıldı mayham85(emre) beni düzeltti..bizim golf6 forumdaki bi abimiz yaptırmıştı..garantili box :)

9. mtahakorkmaz

mtahakorkmaz SCW Üyesi

990
    128
    43
    nası yani abt boxmu vapıyor benim bildiğim beyine direk abt kopyalıyor bana 4200tl fiyat vermişlerdi gerek duymadım

10. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    pentanın sitesinde boxtan falan bahsetmiyor ama belki millet gelip sorsun öyle karar versin diye mi yazmamışlar

Sayfayı Paylaş